Home Ilu-uudised Eriliseks sündmuseks koheselt särav välimus! NanoAsia Red Carpet protseduur

Eriliseks sündmuseks koheselt särav välimus! NanoAsia Red Carpet protseduur

December 27, 2018

Vahetult enne jõule külastasin Lõuna-Korea toodete ja tehnoloogiaga tegutsevat ilusalongi NanoAsia, kus minu näonahale ja -lihastele tehti NanoLifting hooldus nimega Red Carpet. Tegemist on hooldusega, mis põhineb nanotehnoloogial, sisaldades võimsate koostistega toimeaineid, mis aktiveerivad nahas olevaid rakke, muutes nende töö kordi efektiivsemaks. Red Carpet protseduur võimaldab juba peale esimest protseduuri näha välja oluliselt värskem, prink andes eriliseks sündmuseks vajaliku tunde, mida pakub naha särav välimus. (Fotod: Kairi Vaher)

Tulemus on koheselt nähtav kuid mõju kestab oluliselt kauem kui vaid üks õhtu. Protseduuri kestvusaeg on iseenesest 1,5 tundi. Tulemusena kaovad silmade alt tumedad ringid ja nahk ühtlustub ning hakkab särama. Samuti vähenevad miimikakortsud, ahenevad poorid ja nn. topeltlõua efekt paraneb. Kuna olin külastanud ka varasemalt NanoAsia salongi, mille tulemustest ma peagi ka koos pildimaterjaliga Coollook blogis ülevaate annan, siis leppisime salongi perenaistega kokku, et teeme siinsetele blogilugejatele veel ühe toreda kingituse nii NanoAsia võrratu protseduuri kui ka salongis asuva mineraalkosmeetika Bellapierre meigi osas.

NanoLifting Red Carpet protseduur koosneb viiest sammust:

1) Naha ettevalmistamine koos aromaatse Nanodessert Air Bubble kooriva geeliga, mis pakub ka mikromassaaži. Geelis olevad puuviljahapped ja peptiidid tagavad väga efektiivse koorimise ilma nahka kahjustamata ja ärritamata. Sobib ka kõige tundlikumale nahale!

2) Näonaha, kaela, käte ja dekoltee aqua koorimine on väga meeldiv ja lõõgastav protseduur, mis tagab intensiivse 3D massaaži, naha sügavniisutuse, vereringe paranemise ning väga hea lifting efekti.

3) Super Lifting Mask erakordne peptiididega mask annab näole 30 minuti möödudes väga intensiivse lifting efekti. Võimas peptiididekompleks lõdvestab näolihaseid, tõstab neid ja täidab kortsud. Super lifting maski ei saa võrrelda mõne teise tavamaskiga, kuna seda kantakse mitte ainult näole, vaid ka silmaümbruse piirkonnale, silmalaugudele ja huulejoonele. See on multifunktsionaalne lahendus, mis tegeleb kõikide nahaprobleemidega korraga.

4) Super-lifting seerum aitab koos madala molekulaarse hüaluroonhappega niisutada nahka ka sügavates kihtides. Seerum annab nn. primerile sarnase efekti, mis on ideaalne ettevalmistus jumestuseks.

5) Protseduuri lõpetuseks kantakse peale Glow Finish innovaatiline BC kreem, milles peituvad vääriskivide pulbrilisa, taimeekstraktid ja peptiidid tagavad nahale täiusliku sära ja SPF kaitse 50+

NB! Kingitusemäng Coollook Facebooki lehel peagi algamas.

Jõuluaeg on jagamiseaeg ja otsustasime kingitustega jätkata, seega anname võimaluse võita NANOASIA 80- € väärtusega kinkekaardi, mida saab kasutada NANOASIA Red Carpet protseduuriks, et lubada endale eriliselt särav välimus, mõneks oluliseks sündmuseks. NanoAsia ja Bellapierre esindus asub Tallinnas aadressil Lastekodu 23.

Võitjale kingime ära ka NanoAsia salongis oleva Bellapierre mineraalkosmeetika esinduse poolt kinkekaardi, mis annab 12 eurot soodustust Bellapierre toodetele ning sisaldab ka personaalset konsultatsiooni. Konsultant annab nõu kuidas hoolitseda naha eest ning kuidas lihtsalt ja kiirelt omale jumestust teha. (Konsultatsiooni aeg 1 tund)

 

 

You may also like

Leave a Comment