Home Ilu-uudised Hooaja ilutrendid, mida teadlikumad juba jälgivad! 2018. sügis/talv

Hooaja ilutrendid, mida teadlikumad juba jälgivad! 2018. sügis/talv

September 2, 2018

Ilumaailmas, sarnaselt moega, pakutakse välja uue hooaja trendisuunad, millest ammutada ideid kuidas luua oma meigistiilile või soengule värskendavat vaheldust. Tutvusin mitme maailma juhtiva moe- ja ilumeediaga, kes on avaldanud sügis-talviste make-up`i ja juuksetrendide artikleid ning  koostasin omapoolse ülevaate. Peamiseks allikaks valisin moeajakirja Vogue brittide väljaande ilutoimetaja Lisa Niven-Phillips poolt kirjapandud märksõnad, mis olid tema tähelepanekud  maailmakuulsate moedisainerite  sügis/talv 2018 moeshowde catwalkilt.

On üsna loomulik, et meil on väljakujunenud isiklikud eelistused kuidas end meikida ning kuidas oma juukseid soengusse seada nii, et peegelpildile noogutades võib koduuksest välja astuda. Samas on tõsi ka see, et ikkagi märkame julgemaid, trenditeadlikke naisi, kes inspireerivad meidki mooevooludega kaasa minema.

Silmatorkavad huuled
2018. aasta on olnud soolise võrdõigluse tähelepanu all ning see fakt on paljuski jätkuvalt trendisuundi  mõjutamas. Kui üheltpoolt rõhutatakse loomulikkust, naturaalsust ja eriti rõivamoes tagasihoidlikkust, siis meigi osas pannakse rõhku elementidele, mis rõhutavad tugevust ja naiselikku mõjuvõimu.  Naiste huulevärv on hea sõnumiedastaja, sest huuli värvivad siiski  ainult nemad ning naiseliku mõjuvõimu suurendamiseks tarvitseb vaid tugevust sümboliseerivad toonid valida. Sügavad ja punased toonid on hooajal fookuses ja on hea meel, et saab üle mõne aja taas oma tumedaid huulepulki kasutada.

Kirkad värvid silmalaugudel, glitter
Juskui vastukaaluks, et päevad jäävad edaspidi lühemaks ning päiksepaistet näeme üha vähem, tuuakse silmalaugudele värvid ja sära. Värvidest eelkõige kollased, roosad ja rohelised lauvärvitoonid. Mõnel pidulikumal sündmusel ehk katsetada esmakordselt kollase tooniga jumestust nii nagu nagu pildil, et silmanurka väike kuldne  silmasära pisarake lisada.  Pruunisilmsena tean, et roosa glitter sobib minu silmade värviga ning roheliste toonidega soovin samuti sügisesse meigi osas astuda.

Uskumatult lopsakad ripsmed
Superlopsakad ripsmeid olid moeshowdes esile toonud näiteks Givenchy, Valentino ja David Koma. 2018. aasta sügis-talvel ripsmeid värvides palutakse kanda ripsmetušši peale rikkalikult, rohkelt, palju. See on selle hooaja look!  Rõõm teada, sest olen viimasel ajal soetanud kaks uut suurepärast ripsmetušši, mida kasutades näen iga uue tõmbega kuidas jälle lisandub pikkust ja tihedust.

Kinnised juuksed, juukseaksessuaarid
Keerutatud juukseid väikestesse krunnikestesse sõlmitud ning pisut hooletult punupatsidesse sätituid soenguid võis juba suvel meie tänavapildiski näha.  Soengutrendiks on ka hobusesabasse kinnitatud juuksed nii kuklal kui kõrgemal.

Soovitus lahtistesse juustesse kinnitada erinevaid klambreid, peavõrusid ja kauneid aksessuaare toob nostalgianoodi. Tõepoolest taas on tagasi vanad head banaanikujulised juuste kinnitajad ja C- kujulised klambrid.

Ilusat uut iluhooaega!
Vogue artikli leiad siit:  https://www.vogue.co.uk/gallery/autumn-winter-2018-beauty-trends

Pildid Pinterest

 

You may also like

Leave a Comment