Home Ilu-uudised Kas iluprojekt “10 aastat nooremaks“ NanoAsia abiga õnnestus?

Kas iluprojekt “10 aastat nooremaks“ NanoAsia abiga õnnestus?

February 7, 2019

Avaldame meie lugeja ilueksperimendi lõpptulemuse. Eksperimendi eesmärk oli muuta näonahk 10 aastat nooremaks. Naine külastas meie koostööpartneri NanoAsia Euroopa esinduse salongi, kus talle koostati protseduuride kava. Tegemist on Lõuna-Korea innovaatiliste nanotehnoloogial põhinevate toimeainete ja tehnikaga. (Poole teekonna tulemused on näha siin.) (Fotod: Kairi Vaher)

Kas nanotehnoloogia ilu teenistuses on nii võimas, et kümne salongiprotseduuriga kaotada välimusest justkui kümme aastat vanust? Kas eksperimendis osaleja näost kadusid kümne aasta jooksul ilmnenud kortsud? Kas taastati näolihaste toonus? Kas näonaha üldilme muutus oluliselt värskemaks ja nooremaks?

Naine põhjendas ilueksperimendis osalemist nii:

“Soovisin ilueksperimenti, sest:

* vanus on 40+;

* olen eelnevalt regulaarselt oma näonaha eest hoolitsenud, kuid gravitatsioon ja vanus on teinud samuti oma tööd;

* pole olnud varasemat sekkumist ilusüstide ega lõikuste näol;

* olen töötanud elualal, kus liigub iluinfo, ja proovinud erinevaid mittekirurgilisi võimalusi – seega on võrdlusmoment olemas.”

Teekond rahuldustpakkuva lõpptulemuseni

Mis on nanotehnoloogia?

Alustasin NanoAsia salongi nanotehnoloogial põhinevate protseduuridega eelmise aasta viimases veerandis. Poolele teele jõudsin protseduuridega, mis olid kombinatsioonid naha sügavpuhastusest. Seejärel viis toitev, elustav ja ergutav seerum toiteained läbi minu naha tugevatest kaitsekihtidest uute rakkudeni. Sain teada, et inimese naha pealmised kihid on loodud rakke kaitsma, mistõttu ei lase need läbi väliskeskkonna halbu mõjusid. Et toiteained rakkudeni jõuaksid, peavad need olema imeväikesteks nanoosakesteks lahti võetud, justnagu NanoAsia salongis kasutatavatel toodetel on. Nendeks on madalmolekulaarseid – mitte rohkem kui neli nanomeetrit (1 nanomeeter on üks miljardik ehk 0,000 000 001 meetrit) – toitaineid sisaldavad hooldusvahendid.

Noorendava seerumi ülesanded ja tulemused

NanoAsias kasutatav seerum sisaldab toitaineid, mis stimuleerivad rakkude eneseregeneratsioon ning bioloogilist uuendust. Rakkudesse jõudnud seerum ennetab kortsude teket ning vanusega seotud pigmendilaikude nahale ilmumist. Seerum tugevdab ka kollageeni ja elastiini. Kollageen on justkui liim, mis hoiab rakke koos, moodustades naha struktuuri. Vananedes kollageeni isetootmine väheneb ja seepärast on vaja välist abi. Elastiin on sidekoe koostisosa, mis tagab naha elastsuse. Seerumis sisalduva hüaluroonhappe ülesandeks on säilitada naha niiskust ja ennetada põletikku, samuti kiirendab see naha sünteesi. Näonahka suunatud seerumis sisaldunud taimeekstraktid ja peptiidid suurendavad naha tüvirakkude elutsüklit, vähendades oluliselt vananemismärke.

Seerumi ülesanne pole vaid juba ilmnenud tundemärkidega võidelda, vaid ka naha vananemisprotsesse ennetavalt aeglustada. Vananemisvastased kreemid minu tualettlaual täitsid sisuliselt vaid niisutavat eesmärki. Minu NanoAsia iluspetsialisti Jekaterina sõnul käivad protseduuridel ka kolmekümnendates naised, kelle jaoks on ilu oluline. Kõik NanoAsia protseduurid ja tooted on väga olulised selleks, et aeglustada ja ennetada vananemisprotsesse, kuid ka dermatoloogid ja paljud kosmetoloogid soovitavad oma patsientidele-klientidele just NanoAsia tooteid, kui on vajadus leevendada aknet, kuperoosat ja teisi nahaprobleeme.

Tulemused: uued rakud jõuavad nahapinnale tõusta minimaalselt 28 päeva pärast. Selle aja jooksul on vanad laisad ja kahjustunud rakkudega nahakihid asendunud elujõudu, uut käitumismudelit täis laetud rakkudega. Sellest kõneleb selgelt minu nahatooni muutus. Kollakas toon on asendunud oluliselt heledama ning kohati ka roosakaga, mis tõenäoliselt on märgiks, et vereringe on elavnenud. Tunnen, et minu näol pole enam nahk raske mask, vaid õhuke ja siidine kate.

Näolihaste mask – kohese efektiga!

Teine osa protseduuridest keskendus näomaskidele, mille ülesandeks on trimmida lihaseid, turgutada vereringet ja ahendada nahapoore. Maski toimeajal jätkas NanoAsia spetsialist Jekaterina tööd seerumiga minu kaelapiirkonnas.

Face Muscle Youth Revolutioni mask on üks osa ka NanoAsia Red Carpeti protseduuri paketist – juba ühekordne mask on mõju poolest kohese efektiga. Nahale kantud mask hakkab tahkeks muutuma ja peagi ei saa sa naeratada, kulmu kergitada ega oma suudki mitte paotada. Jõud on niivõrd tugev, sest kõik maskis olevad 45 erinevat aktiivset komponenti on üheskoos tööle hakanud. On tunda, kuidas lihased saavad survet sõnumiga, et võtku need ennast kokku ja hakaku pringiks. Maski need osad, mis on suutnud enda ja lihase vahele tekitada õhumulli, on kõige edukamalt oma ülesande täitnud. Ideaalne on seda maski teha enne mõnd tähtsat sündmust, sest üheks väga meeldivaks toimeks on ka see, et maskiga saab eemaldada oma silmade alt tumedaid ringe ning seda tehes ühtlustub näonaha toon. Veendusin, et kõik toimib lubatud aja vältel, milleks on lausa 72 tundi.

Märkasin, et pikemas perspektiivis silendas mask miimikakortse ja ahendas oluliselt minu näonaha poore. Jekaterina selgitas, et maski toimeks on nahale elastsuse lisamine, kapillaaride tugevdamine ja vereringe elavdamine. Mask omab ravivat toimet akne ja kuperoosa probleemi korral. Maski regulaarsemalt tehes on võimalik oma näoovaali muuta tagasi nooruslikumaks ja lõualotikestki mõjutada taanduma.

 

 

Kas 10 aastat nooremaks saamise eesmärk sai täidetud?

Arvan, et jah! Kümme protseduuri tõstsid suuresti minu näolihaste toonust, mis omakorda aitas kaasa ka kortsude sügavuse taandumisele. Pinnale tõusnud kortsude jäljed vähenesid aja möödudes oluliselt ja seda mitmel põhjusel. Uuenenud naharakud asendusid vanadega, vana nahk lihviti pinnalt. Uuenenud nahk oli saanud seerumi toimeainete poolt energialaengu.

Nahk hakkas särama! Protseduure teinud Jekaterina ütles mulle nii mõnigi kord nii toredasti: “Sa särad nagu õun, sinu näonahk on ühtlane ja sile nagu virsik, näolihased on pringid nagu kuklikesel!” Mulle see väga meeldiski, et pärast protseduuri olin ma särav, mitte räsitud või punetav, armiline, nagu kogemused varasematest protseduuridest olid pakkunud. Ei mingit paari päeva taastumiseks vaid NanoAsia protseduuri  puhul võib küll kasvõi kohe peole minna.

Peegel kõneles, et minu näoovaal oli muutunud korrapärasemaks ja põsesarnad kerkinud, näojume on värskem ja silmade all olevad kotid kadunud. Ununenud on mure ka suurenenud pooride pärast.

Edasised plaanid

Oluline on see, et saavutatud tulemuse hoidmiseks on soovitatav korrata protseduure aastas paar-kolm korda. Loomulikult soovin tulemust säilitada! Mulle hakkas meeldima ka mõte soetada endale koju aparaadikomplekt koos seerumitega. Protseduuri ülesehitus ja survepintsli liigutuste järjekord on mulle kümnekordse külastusega hästi selgeks saanud. Seadet on hästi lihtne ja mugav kasutada ja saaksin omale ise teha turgutavaid protseduure just siis, kui nahk seda vajab – kas või reisil olles. Lisaks sellele, et saan kodus endale ise seerumiprotseduuri teha, saab õhupintsli abil teha ka näonahale aqua-koorimist ja massaaži. Saaksin oma koduaparaati jagada ka oma sõbrannadega, kes on minu muutust nähes ise samuti NanoAsia salongi sisse on astunud.

Lõpulihviks nahasõbralik Bellapierre’i mineraalmeik

Bellapierre’i meigibrändist kuulsin juba aastaid tagasi. Tegemist oli tol ajal väga uudse lähenemisega dekoratiivkosmeetikas. Vaid looduslikest koostisosadest valmistatud mineraalpulbrid, mida sai niiskuse abil kasutada nii lauvärvina, lainerina, kulmuvärvina, põsepunana ja isegi ripsmetušina. Erinevaid värve saab ise kokku segada just selliseks tooniks, mis kasutajale kõige enam meeldib ja sobib. Puudrid näivad nahal väga loomulikud välja ja mis mulle eriti meeldib, need ei rõhuta kortse, vaid pigem peidavad, sest puudrite struktuur on palju kergem kui tavapärastel puudritel. Bellapierre’i õhulised mineraalpuudrid annavad nahale võimaluse hingata ega ummista poore.

Kuna ma igapäevaselt endale puudrit peale ei kanna ning oma silmalaugusid ei värvi, siis meeldib mulle mineraalsete värvipigmentide juures ka see, et korra soetatud tooted säilivad igavesti ega lähe halvaks. Kuna tootesse ei ole lisatud mingisuguseid õlisid, siis ei ole sellel tootel säilimisaega märgitud ja pigmente võib kasutada väga pika ajaperioodi jooksul. Olen tänulik Coollook.ee blogile, mille abil oli mul võimalus see teekond ette võtta. Suured tänud NanoAsia pererahvale Jekaterinale ja Irinale iluprotseduuride eest ning Bellapierre’i meigikunstnikule Oksanale, kes tegi mulle projekti lõpus imeilusa meigi. Kui minu lugu julgustas, siis võib NanoAsias ette võtta personaalse konsultatsiooni ja kokku leppida oma vajadustele vastav hoolduskava. Kontaktid leiad www.nanoasia.ee.

You may also like

Leave a Comment