Home Moenipid Kasutatud brändirõivaste e-pood Emmy on nüüd Eestis!

Kasutatud brändirõivaste e-pood Emmy on nüüd Eestis!

September 10, 2018

Kõik moegurmaanid rõõmustage! Soomes populaarseks saanud kasutatud brändirõivaste e-pood on nüüd avatud ka Eesti šoppajatele!

Emmy näol on tegu uue ja põneva lahendusega, mille kaudu on Eesti šoppajatele ühe hiireklõpsu kaugusel Soome suurim valik second hand pärle ja kaubamärke, mida muidu Eesti turult ei leia.

Mis Emmy täpsemalt on?

www.emmystore.ee on tuntud brändide ostu- ja müügikeskkond, kus on tänaseks müügil juba üle 60 000 kvaliteetse riideeseme ja aksessuaari tuntud kaubamärkidelt nii naistele, meestele kui ka lastele ning seda võrreldes uute toodetega kuni 80% madalamate hindadega.

Emmy annab suurepärase võimalus osta ja müüa tuntud kaubamärkide kasutatud rõivaid. Meil kõigil on ju kappides riideid, mida ära visata või anda päris nagu ei raatsi ning nende iseseisev müümine tundub ka liialt aeganõudev protsess. Emmy loob kasutatud rõivastele atraktiivse toimiva järelturu. Kvaliteetsete rõivaste järele on alati suur nõudlus, mistõttu on neid lihtne pärast kasutamist edasi müüa. Emmy on rohkem kui kirbukas ja rohkem kui e-pood.

Kuidas Emmy töötab?

Emmy teenust kasutades ei ole vaja teha muud, kui toimetada oma riided Stockmannis või Mustika keskuses asuvasse Emmy kogumiskasti. Emmy teeb kõik ülejäänu: sisestab rõivaste info, määrab hinna, teeb fotod, ladustab, müüb, postitab tellimused ning korraldab tagastusega seotud asjaajamise ning klienditeeninduse.

 

Ostmisprotsess käib veelgi lihtsamalt. Mine Emmy kodulehele, lisa sobiv toode ostukorvi, asu maksma ning vali sobiv kättesaamise viis. Väga lihtne ja kiire.

Emmy süda tuksub kvaliteetsetele riietele, inspireerivatele leidudele, hõlpsalt korrastatud riidekappidele ja jäätmete vähendamisele. See on kui ”võtmed kätte” stiilis teenus, mis teeb sinu eest kõik müügitoimingud ära ning pakub inspireerivat ostukogemust.

Lisaks oma riietega rahateenimise võimalusele on taaskasutamisel ka teisigi häid külgi: riiete tootmisvajadus, CO2 heitmete kogus ning ka jäätmete hulk vähenevad, sest tooteid kasutatakse kauem.

Emmy soovib, et kõik inimesed saaksid osta kvaliteetseid rõivaid, mis kestavad ühelt omanikult teisele ning mille väärtus ajas ei kao. Mine ja vaata www.emmystore.ee – äkki saab see ka sinu lemmikuks.

You may also like

Leave a Comment