Home Soovitused Lauanõud, mis sobiksid isegi kuninglikule perekonnale

Lauanõud, mis sobiksid isegi kuninglikule perekonnale

September 28, 2018

Kuidas lauda katta? Selleks on mitu võimalust. Enamasti sõltub sellest, mis sündmuseks lauda katta ning mida nõudelt külalised sööma või jooma hakkavad. Iga hästi kaetud laua põhiliseks tõmbenumbriks on muidugi lauanõud. Mõnede nõudega on ilusa laua katmine palju lihtsam. Küsite kindlasti miks? Muidugi sellepärast, et mõned nõud andestavad rohkem. Aseta need lauale kuidas iganes soovid ning lõpptulemus näeb välja ikkagi muinasjutuline ja kuninglik. Ühed sellised nõud, mis seda suudavad on Koduekstras täiesti olemas. Selle nõudesarja nimi on Mix & Match.

Mis teeb just need lauanõud nii eriliseks? Sellel on mitu head põhjust. Esiteks näevad kõik selle sarja kausid, kruusid, tassid ja alustaldrikud väga ekstravagantsed ning kaunid välja. Võtame kasvõi korraks vaatlusele sinised ja roosad kohvitassid. Koos alustassiga näevad need ikka väga ilusad välja. Tegu oleks kaugel vaatlusel nagu parima Hiina portselaniga. Lähemal vaatlusel näeme, et tasside sisse on kirjutatud prince ja princess ehk prints ja printsess. Roosa sees printsess ning sinine kuulub printsile. Samas keegi ei keela neid tasse ka omavahel vahetada. Miks mitte proovida sinist alustaldrikut roosa tassiga ja vastupidi. Sealt tulebki välja teine pluss, milleks on, et sellised lauanõud sobivad väga hästi just nö miksimiseks. Mix & Match nagu nimigi ütleb. Saadaval on neid mitme värvilahendusega, kuid läbivateks teemadeks on ikkagi sinine, roosa, valge ja kuldne toon. Oma lemmiku leiavad kindlasti kõik.

Kellele siis võiksid sellised lauanõud sobida? Tegelikult kõigile, ole sa naine või mees. Kõik tahavad ilusatelt nõudelt süüa ning kuninglikest tassidest ja kruusidest teed või kohvi rüübata. Väga hea mõte on üks selline nõudekomplekt kinkida just oma esimesse koju kokku kolinud paaridele. Ideaalne soolaleiva kingitus. Või näiteks oma vanematele. Kes, siis ei sooviks juua tassist, mis kõnetab sind nagu sa oleksid prints või printsess või süüa nõudelt, mis sobiksid isegi kroonitud peadele.

You may also like

Leave a Comment