Home Soovitused Mida pista jõuluvana kingikotti?

Mida pista jõuluvana kingikotti?

December 1, 2016

Detsember on käes! Ja enam pole jõuludki teab, mis kaugel. Kuid kingipaanikaks pole põhjust: Coollook leidis mõned erilised lemmikud, mille üle tunneks rõõmu iga kingisaaja.

 

foto: Woolish

Et talvel mitte külmetada, saab end ka stiilselt soojas hoida ning torusallid ei ole veel mitte kuskile kadunud. Kodumaine Woolish pakub valikus villaseid torusalle, mille muudavad kandjale mõnusaks puuvillane vooder. Mis võiks olla mõnusam, kui leida kingikotist moodne sall? Helehall toon võimaldab salli kokku sobitada mitmesuguse riietusega, seega kartma ei pea külmetamist ei argipäeval ega pidulikumale üritusele mineku puhul.

foto: Reet Aus

Reet Aus on kodumaine moelooja, kellest võiks teine kord isegi pikemalt kirjutada. On ta ometigi tuntud oma taaskasutava käekirja poolest, millest on valminud ka tema isikupärased t-särgid, mille valikust oleme leidnud kingikotti sobiva eestipärase sümboolikaga t-särgi meestele. Kolme lõviga t-särk kaunistab igat kandjat ja mis võiks olla toredam, kui teadmine, et selle aasta jõulukingitusega oled hoidnud ka Emakest Maad, sest kangad on Reet Aus leidnud tootmisjääkidest. Roheline mõtteviis kõige coolimal moel!

foto: Joik

Mis oleks kodune jõulutunne ilma jõululõhnadeta? Olgu see siis piparkook või vürtsikas jõhvikas, JOIK on tulnud appi leevendamaks kaks muret ühe hoobiga: kena kingitus, mis sobib igasse kodusse jõulumeeleolu loomiseks. Ja pettuma ei pea keegi, sest JOIKi valikus on tervelt 9 lõhna, millega kodu täita: õunaglögist kuuma šokolaadini – igaühele oma. Coollooki enda lemmikud on vürtsikas jõhvikas ning piparkook, mis näevad ka väga head välja, kui soetada küünal punases kinkekarbis. Pole kingikotti, kuhu need kaunitarid ei mahuks!

foto: Tallinn Craftory

Et Maarjamaa pojad oma kingikotist ka midagi väga püsivat ja ajatut leiaksid, oleme Tallinn Craftory nahatoodete valikust üles leidnud perfektse akssessuaari – võtmetasku, mis teenib nii stiili- kui praktilist eesmärki. On ta ju kena silmale vaadata, ent sel moel on ka kindel, et võtmed ei kriimustaks kotis näiteks laptopi või mõnda muud eset ära. Pealegi on võtmeid kergem üles leida, kui tead otsida veidi suuremat nahast taskut. Coollook kiidab selle kauni iluduse heaks!

 

Kallis lugeja, kes on need kodumaised tootjad, keda Sina usaldad kingikotti täitma?

You may also like

Leave a Comment