Home Üritused Pealinna ilusaim naisteüritus Womens Club- rohkelt ilu, moodi, aroome ja maitseid! Galerii!

Pealinna ilusaim naisteüritus Womens Club- rohkelt ilu, moodi, aroome ja maitseid! Galerii!

October 29, 2018

Oktoobri viimasel reedel leidis klubis Prive aset Womens Club igakuiste ilu- ja gurmeeürituste sarja uue hooaja teine üritus. Coollook taaskord kutsutuna tõdes, et tegemist on üritusega, mis paitab silma ja liigutab hinge oma ilus, mitmekesisus, uudisväärtuses ja  põnevuses, olles samal ajal ka heategevusliku nüansiga. Fotod: Karina Vaus

Õhtu algas uue Bastioni ja Mosaici ühis moekollektsiooni “Blonde Venus” esitlusega, mille juhatas sisse särav moegurmaan Ženja Fokin. Romantikahõnguline ja luksuslikult mõjuv kollektsioon. Tegemist on aastalõpu pidulike sündmuste eel peatselt kauplustesse jõudva kollektsiooniga, mis on inspireeritud 30`ndate glamuurist ja Marlene Dietrichist. Bastioni säravad modellid said Parisax Professional jumestuskunstnike poolt 30-ndate stiilis make-upi. Parisax Professional andis külalistele ülevaate 2018/2019 talvistest meigitrendidest, milleks on metallik lauvärvid ja matid punased huulepulgad. Soengumoe tõi otse Pariisist lavale Balmain.

Iluprotseduuride uueks innovatiivseks tulijaks on kahtelemata nanotehnoloogial põhinevad hooldused. Tegemist on kortsudevastase protseduuriga, ilma ilusüstideta ega ka kirguliste sekkumisteta. NanoAsia on Lõuna-Koreas välja töötatud näohooldustehnoloogia, mille osas on Coollookil juba esimene kogemus olemas ja tõepoolest juba esimese protseduuri järgselt sai peeglist näha oluliselt noorenenud näonahka.

Ženja Fokin juhtimisel toimusid auhinnaloosid, mille võidud olid välja pannud Kroonika, Thai Orchid SPA, Glanz&Glamuur, Royal Beauty Club, NanoAsia, Mionetto, Balmain, Sirowa ja Blummin.

Õhtu üllataja oli Glanz&Glamuur, kes kinkis kõikidele kohale saabunud naistele 49 euro väärtusega TiSento kõrvarõnga ripatsid. NanoAsia lisas kingikotti 20 euro väärtusega kinkekaardid, mida saab lunastada nende esindussalongist aadressil Lastekodu 23.

Õhtule lisas meeleolu Mionetto Prosecco koos ülevaatliku koolitusega kuidas eristada erinevates jookides viinamarjasorte. Maitsemeeled muutis magusaks südamega valmistatud käsitööjäätised Crazy Ice Roll.

Romantilise atmosfääri lõid Blummin roosid ja Celebrate õhupallid ning õhtut lõhnastas Sirowa valikusse lisandunud PacoRabanne uus parfüüm XS Pure.

Glamuurset sära lisasid õhtule võistlustantsijatest Eesti meistrid Aleksandr Krasnikov ja Regina Velberg. Womens Club külalisedki said võimaluse erinevaid tantsusamme Laguun Tantsuklubi poiste juhendamisel õppida.

Tegevusi, mis täitsid hinge, meelt ja andsid naudinguid kehale jätkus veelgi. Nimelt oli võimalik külastada Thai Orchid SPA õlide tuba ning nautida tailannade poolt tehtavat lõõgastavat massaaši.

Õhtu jooksul toimus heategevusoksjon, mille teenitud rahasummad kingiti vähiravifondile „Kingitud Elu“.

Järgmine Womens Club ilu- ja gurmeeüritus toimub  23. 11. 2018 ööklubis Prive.  Õhtujuhiks on Hr. Hannes Võrno. Olgem kohal!

Rohkem infot ja piletid müügil Piletilevis.

You may also like

Leave a Comment