Home Üritused Royal Beauty Club avas showroomi

Royal Beauty Club avas showroomi

April 11, 2018

06.04.2018 toimus Royal Beauty Club showroomi avamine.

Royal Beauty showroom on mõeldud naistele, kes tahavad õppida meikimiskunsti, et ennast kaunimaks ja värskemaks muuta.  Meie erilisus on väga personaalne lähenemine. Koolituse grupp on maksimaalselt 6-7 inimest ja võimalus on valida endale sobiv koolituse aeg. Teeme just Teile sobival ajal koolitusi.

Iga naine saab just endale sobilikke nippe, õpetame reaalseid oskusi, millega saadakse hiljem ise kodus hakkama. Tahame, et iga klient oleks peale koolitust rahul ja õnnelik ning kindlasti kaunim. Soovime luua naisele võimaluse, et naine ise oskab ennast kauniks muuta. Päev meie juures aitab välja lülitada igapäeva muredest ja sukelduda ilumaailma nüanssidesse.

Royal Beauty Clubis pakume võimalust pidada oma naisteõhtu sõbrannadega või sünnipäev meigikoolituse raames. Toetame võitlustantsu võistlusi ja pakume võistlustantsijatele stilistika ja võistlusmeigi koolitusi.

Royal Beauty Club esindab Baltikumis Parisax Professional innovaatilist Prantsuse dekoratiivkosmeetika brändi, Royal Effem kvaliteetbrändi Itaaliast, Organic Elements orgaanilist hooldussarja Itaaliast ja laiatarbe dekoratiivkosmeetika brändi Ingrid Professional.

“Igat brändi valime oma toodete portfelli väga hoolikalt, aastaid testides ja katsetades. Soovime pakkuda ainult tooteid, mis on oma valdkonna parimad ja usume väga oma toodetesse,” räägib Kätlin Rohilaid-Aljaste.

Tooteid müüakse Solarise Delices, Viimsi Delices, Kuressaare Kaubamajas, Haapsalu Kaubamajas ja Royal Effem e-poes.

Royal Beauty Club showroom asuba Tallinnas Liimi 1c.

Royal Beauty Club on Estsale Baltic OÜ-le kuuluv bränd.

Estsale Baltic OÜ loodi 2006 aastal ja on Eesti kapitalil põhinev pereettevõte, mis tegeleb ilutoodete maaletoomisega, turundamisega ja müügi-, teenindus- ja ilukoolitustega.

Fotograaf: Karina Vaus

 

You may also like

Leave a Comment