Home Hooaja outfit Särav iluhoolik Reet Härmat- Minu “must have” ilu- ja moetooted

Särav iluhoolik Reet Härmat- Minu “must have” ilu- ja moetooted

September 28, 2018

Reedu on naine kes oma sisemusest kiirgab soojust ning välimuselt sätendust. Alati stiilne, rõõmus ja särav. Iluhoolikuna tuntud Reet Härmat vastas minu küsimustele, millest sain teada, mis on andeka jumestuskunstniku, ettevõtliku nahahooldussarja Öli kaasomaniku ja elurõõmsa naise ilusaladusteks #Iluhoolikud.

Dmitry Knut for Diana Arno

Milline riietumisstiil on sulle kõige südamelähedasem?

Välismaa staaridest mulle on jäänud silma Olivia Palermo, Amal Clooney ja Elle Macphersoni stiil. Minu enda riietumisstiil on mugav ja naiselik, kergelt seksika alatooniga. Meeldib, kui riietus rõhutab minu figuuri plusse ja peidab miinuseid. Vahel olen lõike valikuga alt läinud siis kui mõni stiil väga meeldinud aga selgunud on fakt, et minu figuuriga see teps mitte ei sobi. Üheks näiteks, et mulle kohutavalt meeldivad korsetid kuid pole uhket büsti ega piitspeenikest taljet. Nii need korsetid ostmata jäävadki. Seevastu olen uhke oma vormis käsivarte ja pikkade jalgade üle. Eksponeerin meeleldi just neid kehaosi. Teiseks näiteks, et kui ikkagi vahel ostan mõne liibuva topikese siis selga pannes veendun taas, et see lõige mulle komplimenti ei tee. Nii ta kappi tagasi rändab. Mõnikord on “süüdi” ka number väiksema toote soetamine. Nagu ikka see mõte, et küll ma kaalust alla võtan need paar kilo aga nagu ikka, pigem tuleb see number veel juurde.

Millised ilubrändid on sinu hetkelemmikud?

Kasutan igapäevaselt  oma isiklikku nahahooldusbrändi, mis on puhtast loodusest inspireeritud looduskosmeetika sari Öli. Sealset näoõli “Roosiöli” ja peanahaõli “Juukseenergia Öli”. Kõik Öli tooted on eranditult valmistatud 100% orgaanilisest toorainest. Iga taim on retseptidesse valitud nii, et taimede vägi kokkusegatuna võimendub. Roosilembus paistab välja ka minu järgmises lemmikus – Babori näoampullide komplekt Grand Cru on hetkel käsil.  Sisaldab 7 ampulli ja kolm erineva toimega kontsentraati, milles staartoimeaineks on erinevate rooside ekstraktid. Ööseks “mähin” näonaha sisse uuendusliku öökreemiga Elemiselt, Pro-Collagen Overnight Matrix, mis on tõelise Okasroosikese efektiga. Ärkad hommikul kumava jumega nagu oleks sada aastat iluunes veetnud.

Jumestustoodetest ma fännan hetkel looduskosmeetika sarja Physicians  Formula sõbraliku hinnaga kvaliteetne kosmeetika. Salongisari Guinot üllatas hiljuti säilitusainevaba ja loodusliku dekoratiivkosmeetika sarjaga Masters Colors. Jumestada nendega on lust ja lillepidu! Meik püsib kaua ja on kui teine nahk, võimendades kandja ilu.

Parfüümidest olen juba pikemat aega Acqua di Parma parfüümide lummuses. Kõik meeldivad, eriti Blu Mediterrian sarja lõhnad  ja kehakreemid.

Lemmikud riietuses ja aksessuaarides?

Kõige lemmikum üleriietus on sel aastal Riina Põldroosi õhukesest neopreenist must trench coat. Lihtsalt über seksikas ja praktiline. Talisman- kaelaehe Tanel Veenre loomingu varasalvest – kuldse merihobukesega. Mugav ja kõigega sobituv Trussardi Jeans must üleõla käekott on igapäevane kaaslane.

Kui palju sa jälgid oma riietuses hooaja kõrgmoe suundi?

Pean tunnistama, et ei jälgi eriti. Küll olen rõõmus kui avastan, et “Oi.. see mis mul täna seljas on ja tegelikult 10 aastat minu garderoobis juba olnud, on hetkel tõusev trend.” Kõik tuleb ringiga tagasi ja tark on investeerida kvaliteetsetesse, veidi kiiksuga asjadesse, siis on kindel et need mõjuvad efektselt ning moekalt ka aastakümnete möödudes. Kui see ese on sulle kallis ning ka tähendusega, siis sa ka hoolid sellest rohkem. Mina eelistan kodumaist disaini aga vahel ka õngitsen veebiavarustest allahindluste ajal välismaa tippdisainerite loomingut. Mind võlub ja paneb vaimustusest ahhetama Embassy of Fashioni, Diana Arno ja Beatrice moelooming.

Kust ammutad oma loominguks inspiratsiooni?

Elust enesest! #iluhoolikud on kohal igal üritusel ja esitlusel ning meil juhtub alati midagi põnevat ja naljakat. Hea kamraad Anu Saagim, kellega koos #iluhoolikute blogi peame, on lahe seltskonnahing, kellega igav juba ei hakka. Alati juhtub meiega igasugu asju ja tihti jagame neid seiku ja seiklusi ka oma instagrammis ja fb lehel.

Mis puutub erinevate influencerite jälgimisse siis paraku pole mul aega oma tegemiste kõrvalt teisi jälgida. Ainuke, kelle insta story´dele ma spontaanselt pilgu peale heidan on Brigitte Susanne Hunt. Tal on need nii naljakad ja elulised. Sama käib ka hea sõbra Ženja Fokini insta kohta. Teda on lõbus jälgida.

Kuna iluinfo tuleb mulle kohale esitlustel osalemiste kutsetena ja teen pidevat “reasearchi” oma meigikliente küsitledes, et mida keegi kasutab ja kuidas mõni toode on mõjunud siis saan nii pidevalt olulist infot, millest teen oma tähelepanekud, mis toimib, mis mitte.

Mis on sinu kolm “must have” ilutoodet?

Ripsmeseerum XLash  Serum, kulmuseerum MaxeyBrow Serum – need tõesti toimivad. Kolmas ilutoode, millest olen heas sõltuvuses on kollageen. Nagu teada, ilu tuleb seestpoolt, olen leidnud oma iludopingu – selleks on Dr. Ohhira kollageeni kuur, toidulisand mille toime on silmnähtav ja iga ihurakuga tuntav.

Viimaseks küsimuseks küsisin, et milline on naiselik naine?

Naiselik naine on enesega rahulolev naine, kes on armastatud ja kes armastab vastu. Sa ei pea olema Barbie nuku koopia, et tunda end maailma ilusaima naisena. Kogu ilu on sinus olemas, tuleb natuke kaasa aidata ja julgeda särada!

Naiseliku naise ilukomplekti kuulub veel hea süda ja hoolivustunne, tahe hoolitseda teiste eest, unustamata seejuures iseennast.

 

You may also like

1 comment

Naistepäev ülendab naiselikkust - Coollook March 6, 2019 at 11:40 am

[…] “Naiselik naine on enesega rahulolev naine, kes on armastatud ja kes armastab vastu. Naiseliku naise ilukomplekti kuulub hea süda ja hoolivustunne. Tahe hoolitseda teiste eest, unustamata seejuures iseennast. Kogu ilu on sinus olemas, tuleb natuke kaasa aidata ja julgeda särada!” Reedaga pika intervjuu leiad SIIT […]

Reply

Leave a Comment