Home Hooaja outfit Selle sügise TOP rõivatrendid on sinu ees!

Selle sügise TOP rõivatrendid on sinu ees!

October 11, 2018

Kuldkollane sügis on juba peaaegu käes ning ka talv ei ole kaugel. Uus hooaeg annab kindlasti paljudele impulsi oma riidekapi sisu üle vaadata.

Moega kaasaskäimiseks ei pea alati riiete eest üüratuid summasid maksma. Seda on võimalik teha ka palju nutikamalt, ostes stiilseid, kuid mõistliku hinnaga kasutatud brändirõivaid. Koostöös Emmyga toome teieni selle aasta sügis-talvised trendid ja parimad tuntud kaubamärkide second-hand leiud.

Kudumid, mis on praktilised ja ilusad

Võib tunduda, et kudumid tulevad moodi kohe, kui õues temperatuur langema hakkab. Tegelikult on kudumid moes igal aastaajal. Trendikad on isikupära lisavad erineva tegumoega kampsunid, kardiganid, sviitrid ning kuhugi pole ka kadunud omanäolised ning hiiglaslikud sallid. Iga aastaga muutub tähtsamaks rõiva mugavus ning julgus seda kanda, kus ning kuidas iganes sa ise soovid. Tähtis on kandja heaolu.

Teksad ei kao õnneks kuhugi

Kas teksad on kunagi moest läinud? Ei ole. Igal aastal ja hooajal on fookuses lihtsalt erinev stiil ning lõige. Samas hästi jalga sobivad ning õiges suuruses teksad on alati in. Selle sügise lemmikuteks on kindlasti mom-jeansid ja boyfriend-jeansid. Tegumoelt tähendavad need laiema lõikega teksasid, mis on vöökohalt kitsamad või siis rihmaga kõvemini kinni tõmmatud. Nende pükste võlu seisneb samuti mugavuses ning nö pärast pesupäeva ei pea enam pükstesse hüppamise ning jalga sikutamisega nii palju vaeva nägema.

Loomamustrid tulid sügist vallutama

Loomamuster on sellel sügisel tõesti teemas. Soovitame kanda leopardi- või sebramustriga pikki mantleid ja teisi ülerõivaid. Loomamustreid kandes tuleb tähele panna, et ei hakkaks kahte liiki omavahel segama. Kui on leopard valitud, siis ei maksa maonahast saapaid jalga tõmmata. Kõige parema efekti saab, kui omavahel kombineerida klassikalises stiilis pikad tumedad püksid musta värvi sviitri või topiga ning peale tõmmata loomamustriga jakk või mantel. Selline outfit ei jäta kedagi külmaks.

Kapuutsiga mantlid ja suured joped annavad sooja ning lisavad glamuuri

Mitte miski ei hoia sind sügisel ja talvel paremini soojas kui korralik jope/mantel. Selle hooaja hitid on kõik kapuutsiga ülerõivad. Mis iseenesest on väga tervitatav. Samal ajal saab olla soojas ning ka trendikas välja näha. Mida pikem mantel, seda parem. Soovitame isegi soetada number suurema mantli, et käised saaks üles keerata – see on kindel sügishitt.

Kapuutsiga joped on samuti sel hooajal moes. Stilistid soovitavad kapuutsi peas hoida, luku veidi eest lahti teha ning hõlmad vöökohalt rihmaga kokku tõmmata. Mida rohkem jope puhevile ajad, seda trendikama outfiti saad.

Sellel sügis-talvel on populaarsed ka erinevad läikivad ja sädelevad topid ning alusriided. Põnev teema on ka kauboi stiil ning kõiksugu narmad, kauboisaapad, pandlad ja rihmad. Emmys ringi vaadates leiate kindlasti üles selle sügise kõige trendikamad rõivad ning enamgi veel. Kes otsib, see leiab ning põnevaid ja stiilseid brändirõivaid Emmys kohe kindlasti jagub.

You may also like

Leave a Comment