Home Soovitused Uued dekoratiivpadjad ja pleedid ehk killuke troopikat

Uued dekoratiivpadjad ja pleedid ehk killuke troopikat

June 14, 2018

Paljudele inimestele meeldivad erinevad mustrid ja stiilid. Kes kannab triibulisi riideid, kes jällegi ruudulisi, mõnedele meeldivad jällegi mummud. Erinevaid variante on lõpmatult, kuid üks moodsamaid ja ägedamaid on troopiline muster. Tihti on mustriks kasutatud erkrohelisi palmilehti- ja oksi ning teisi troopilisi taimi. Märksõnadeks on džungel, troopika ning vihmamets. Meie parasvöötmelises kliimas on selliste mustrite kasutamine igati tervitatav, sest need lisavad meie kodudesse soojust, päikest ja troopilist feelingut.

Üks viise, kuidas endale troopika koju tuua, on ehtida end võõraste sulgede ehk lehtedega. Kuna Eestis palmid ei kasva, siis tuleb need kuidagi teistmoodi endale tuppa saada. Meie leidsime endale Koduekstrast troopilise mustriga dekoratiivpadjad ja pleedi. Koduekstra poes on laias valikus saadaval erinevaid mustri ja disainiga tekke ja dekoratiivpatju, kuid meid kõnetas just selline troopilisem ja eksootilisem stiil.

Tekke ja patju pole kodus kunagi liiga palju ning kohti, kus neid kasutada, on mitmeid. Väga hästi sobivad need aeda, magamis- või elutuppa. Eestis on suviti päevad soojad, kuid õhtud võivad olla küllaltki jahedad. Väga mõnus on ju jaheda ilmaga ennast sooja teki sisse mässida, sest nii saab aiapidu kauem jätkuda ning ei pea päikese loojudes kohe tuppa kolima.

Dekoratiivpadjad jällegi lisavad elu- või magamistuppa rohkem värve ja kirkamaid toone. Väga hästi sobivad troopilise mustriga dekoratiivpadjad heleda mööbliga. Põhjamaine minimalistlik diivanite kujundusstiil haakub üllatavalt hästi eksootilisema värvigammaga. Hele diivan on kui lõuend, millel padi mõjub  värskendava pintslitõmbena. 

Värve ja mustreid ei tohi karta, isegi, kui ollakse ühtlasemate pastelsemate toonide eelistajad, sest väike troopika meie päevas muudab ka meid ennast natuke rõõmsamaks ja vabamaks.

You may also like

Leave a Comment