Home Kategooriata Igapäevaselt stiilne

Igapäevaselt stiilne

October 6, 2016

Kuidas olla stiilne igapäevaselt?

Üks viis igapäevaselt stiilne välja näha, on kanda ajatut klassikat ning vürtsitada seda omapäraste ning silmatorkavate ehete või detailidega.

Praktiliste rõivaste omamine võib tunduda igav, kuid tegelikult on see äärmiselt nutikas viis, kuidas kombineerida vähestest ning kvaliteetsetest riietusesemetest palju erinevaid outfit‘e.

Milliseid värve eelistada?

Ajatud riideesemed, mis sobivad kokku kõikide toonide, mustrite ja tekstuuridega, on tavaliselt neutraalsetes toonides: hall, must, valge, beež, helepruun, khaki ja tumesinine.

Soliidne jakk/pintsak

Mehed võivad julgesti pintsakuid kombineerida vabamate pükste ning särkidega. Kitsa siluetiga lühem pintsak sobib väga hästi vaba aja pükste või teksadega ning ülikonnapüksid näevad head välja ka pelgalt särgi, kudumi või vestiga.

Naistel on valikuid veidi rohkem. Jakke saab kombineerida absoluutselt igasuguse kleidi, teksade või seelikuga. See sobib kandmiseks nii tööpäeval, õhtul peol kui ka ärikohtumistel. Vabama, kuid samas stiilse ja viimistletud välimuse saab paari värviliste pükste, lihtsa särgi, jaki ning vaba aja jalanõudega.

Paar täiuslikke teksaseid

Teksaseid võib kanda nii kinga kui tossudega. Tumedad teksapüksid koos elegantse jaki ning jalanõudega jätavad väljapeetud mulje ka viisakamatel üritustel.

Valge triiksärk

Valge särk on must be riietusese, mida saab kanda nii tööl kui peenematel üritustel. See jätab väga professionaalse mulje, kuid on samas ka igapäevane ja mugav.

Igale mehele vajalik T-särk

Õige ja korralik särk on kõige alus! Mehed, kes kannavad mustreid, mõjuvad tugeva ja julgena. Samas on ühevärviline särk väga praktiline – seda saab kõigega kombineerida ning see sobib igaks situatsiooniks.

Hästiistuv mantel

Igal mehel võiks olla vähemalt üks hästiistuv ja ajatu mantel, mida kanda koos pintsakuga. Soliidne mantel lisab sarmi ja, otse loomulikult koos džentelmeniga selle sees, lööb ka naised jalust nõrgaks.

Lips

Lipsu kandmine on moes! See mõjub intelligentselt ja seksikalt. Kombineeri lips näiteks tumedate teksade, triiksärgi ja kitsa pintsakuga.

Väike must kleit

Seda teavad kõik naised, miks on vaja ühte musta kleiti. Põlvedeni ulatuv ja ilma varrukateta must kleit on ajatu klassika, millega on võimatu moeäpardustesse sattuda.

Nutikas käekott

Käekott on eelkõige dokumentide, meigivahendite või võtmete kaasaskandmiseks, kuid õige käekott võib anda kogu riietusele väga palju juurde. Teinekord piisab ka ainult efektsest käekotist, et silma torgata.

Naiselik sall

Lisaks suurele praktilisele väärtusele võib sall olla ka väga kaunis stiilielement. Võimalusi, kuidas salli presenteerida, on lõpmatult: sõlmi, tee lips, seo juustesse või kanna lihtsalt ümber kaela. Tihti annab õige sall ka kogu riietusele viimase lihvi.

Kui tahad oma riidekappi värskust tuua või täiendada seda uute praktiliste ning ajatute rõivastega, siis külasta Denim Dreami e-poodi www.denimdream.com, kust leiad kindlasti selle, mida otsid.

You may also like

Leave a Comment