Home Kategooriata Liina Stein kolmes vaatuses

Liina Stein kolmes vaatuses

October 10, 2016

Liina Steini moedraama kolmes vaatuses

Esietendus toimus 6.oktoobril kaunite modellide esituses ja põnevil publiku ootuses. Lavalaudu kaunistanud modellid juhatas sisse ei keegi muu kui Ženja Fokin, kelle aksessuaarid olid Liina Steini kollektsioonile iseloomulikult kelmikad.

Nahast aksessuaarid ja lihtsa joonega lõiked

Ka sel korral ei valmistanud Liina Stein pettumust. Et show’le vunki juurde keerata, kütsid publiku ülesse 3 tantsijat, kelle riietuses esines õhtut läbinud detailide joont – nahast aksessuaarid. Lihtsa joonega lõiked kaunistasid Läti modelle, kes tõid esile kollektsiooni esimese osa karge Põhjamaisuse.
Erilisteks lemmikuteks on kindlasti valged ülerõivad, mida Liina Stein miksib kelmikalt uschankaga.

Musta pitsi küllus

Kollektsiooni II vaatuses vallutasid lavalauad pitsi ja musta sädelusse peitunud prantsuse lesed, kes võlusid liibuvate kleitide ning hooajale iseloomulike nahkkinnastega. Külalised ei pidanud pettuma – must pits on kindlalt selle hooaja seksikaim materjal, millega enda kehakumerusi kaunistada.

Säravad õhtukleidid

Et sügiskaamos liigselt võimust ei võtaks, äratas Liina Stein vaatajate meeled erksa karnevaliga, tuues esile lummavad muusad pikkades maani kleitides, mis ei jäta kedagi ükskõikseks. Kollektsioonist leiab nii kulla ja musta värvi sümbioosi naiselikes ornamentides, kui ka litreid erkpunases ja rohelises võtmes. Elevandiluukarva õhulised kleidid toovad kahtlemata esile igas kandjas selle seletamatu miski, miks me Liina kleite nii väga armastame.

fotograaf: Sander Antoniak

You may also like

Leave a Comment