Home Üritused Lõhnav ja maitsev Womens Club Hispaania õhtu suvises Tallinnas

Lõhnav ja maitsev Womens Club Hispaania õhtu suvises Tallinnas

August 30, 2019

Üritustesarja Womens Club augustikuine Hispaania õhtu tõi suvesooja tagasi. Kolmapäeval, 28. augustil olid kohvik Varblase terrassile kutsutud rohkelt nii ilust ja maitsetest lugupidavaid inimesi kui ka igapäevaselt lõhnadega seotud külalisi. Eeskätt oli külalistel võimalus kohtuda Hispaania naturaalsete parfüümide tootja Flor de Mayo esindajaga Gustavo Tur, et mõista nende aromaatsete, mitmekülgsete ja pilkuköitvate ning stiilsete pakenditega toodete loomislooga seotud hingeelu.

Õhtu juhatas sisse Hispaania kunstniku Salvador Dali loomingu tutvustusega kunstiajaloo bakalaureuse õppejõud ja õppetooli juht Liisa-Helena Lumberg. Õhus oli tunda Valencias sündinud parfüümide aroome ning osa saadi ka šampanja meetodil valminud cavade- hinnatud Hispaania väiketootja Rexach Baqués koolitusest ja võrratutest maitseelamusest. Kas teadsite, et Salvador Dali jõi oma pulmas 1958. aastal just Rexach Baques Brut Imperial cavat?

Hispaania õhtu korraldajaks oli õhtu keskmes olevate Flor de Mayo parfüümide ja La Casa de Los Aromas kodutoodete ning difuuserite maaletooja Royal Beauty Club, kes hoolitses ka hispaaniapäraste suupistete, elevust ja rõõmu pakkuvate õnnelooside ning aromaatse sisuga kingikoti eest. Meeleolu lõid tervelt aasta säilivad ehedatest roosidest valmistatud Rose de Paris kaunid lilleseaded.

Oli kaunis õhtu ja tundus, et maaletooja hoolitses ka tõelist hispaanialikku õhusooja pakkuva ilma eest!

Flor de Mayo trendikad naturaalsed parfüümid on saadaval juba praegu Kaubamaja Ilumaailmas, Solarise keskuses ja Wheels of Tallinn kingitustepoes.

Kaunid momendid jäädvustas Karina Vaus.

You may also like

Leave a Comment