Home Hooaja outfit Moebrändi Iris Janvier elustiilipoe avamine ja uue kollektsiooni galerii!

Moebrändi Iris Janvier elustiilipoe avamine ja uue kollektsiooni galerii!

March 21, 2019

Saime kutse Eesti moemaja IRIS JANVIER esimese elustiilipoe avamisüritusele, mis toimus kolmapäeval, 20. märtsil, luksusliku Swisshotelli hoonega ühendatud ruumides. Tegemist on meie arvates Eesti esimese maailmatasemel moebrändi esinduspoega, nii sisekujunduselt kui ka kollektsioonide väljapanekult. Õhtu jätkus uue kevadsuvise ready-to-wear kollektsiooni esitlusega, mis pakkus imelisi värve, tegumoode ja kangaid.  Veendu allaolevast videost ja galeriist! Fotod: Erlend Štaub. Video autor: Sven Olters

Brändi filosoofiaks on luua stiilseid naisteriideid mõistlike hindadega, mis oleksid ühtaegu klassikalised ja uuenduslikud. IRIS JANVIER kosmopoliitne moelooming on vallutamas maailma. Tänaseks on IRIS JANVIER kollektsioonid esindatud ka New Yorgi, Berliini ja Moskva parimates elustiili- ja disainipoodides.

IRIS JANVIER 2019 kevadhooaeg

Kevad on jätkuvalt truu minimalismile ja täiuslikele lõigetele, mida inspireerib seekord pakatava looduse hunnitu lihtsus, tärkamise tulivärske energia ning imetabane korrapära. Moelava vallutavad täidlaselt kollased mimosaõied kõnetavad oma lõunaprantsuse aktsendiga ning jutustavad päikeseliselt särades igatsevast armastusest, sensuaalsusest ning  hingerahu leidmisest. IRIS JANVIER maailmas sümboliseerib mimosa ka hellitavalt pehme mugavuse, moe, kvaliteedi, ajatu stiili ning värskete kevadetrendide ühinemist.

See kollektsioon on kui ekspositsioon riideesemetest ning aksessuaaridest, mis lihtsalt peavad ühe intellektuaalse ning loova naise garderoobi kuuluma.

Kollektsioonist leiab huvitava lõikega püksid ja seelikud, militaarsetest vormirõivastest inspireeritud jõulise õlajoonega suvemantlid, kui ka kontrastina voogavad drapeeritud detailid. Justkui maalikunstniku stuudios vaarikapunase ning taevasinise värviga pritsitud mustritega kleitide kõrval annavad endast murtud sinkjate toonide taustal märku ka võised kaameli– ning sügavad tubakakarva toonid ja puhas mitmekülgne valge.

Siluettides mängleb vabadus, kuid säilib IRIS JANVIER moemajale niivõrd iseloomulik geomeetrilisus. Kõigis kollektsiooni esemetes tuksleb 70ndatele iseloomulik sensuaalne kergus, mis loob šikki kontrasti vormirõivastest tuletatud distantseerituse tundega. Selle hooaja unikaalse IRIS JANVIER mimosa kangaprindi loojaks on disainer Erin Tooma. Modellid kandsid ALDO jalanõusid ja SUPERNORMAL päikeseprille. Modelle tegid veelgi ilusamaks Tradehouse meistrid. Ilumess toetas tarvikutega.

 

 

You may also like

Leave a Comment