Home Ilu-uudised Ilukliinik vipMedicum imeilusa 10. juubeli glamuurne külalistegalerii!

Ilukliinik vipMedicum imeilusa 10. juubeli glamuurne külalistegalerii!

November 15, 2018

Olin kutsutud 8. novembril imeilusale juubelipeole, millega ilukliinik vipMedicum tähistas oma 10. aastat ilumaailmas tegutsemist. Kohale oli kutsustud palju glamuurseid ning tuntud inimesi, meedia esindajaid ja arvatavasti kliente ja koostööpartnereid. Pidu toimus Kultuurikatlas asuvas restoranis Korsten Armastus & Hea Toit. (Fotod: Maksim Toome)

Lugedes kutset ja tundes varasemalt põgusalt peo pererahvast, olid ootused õhtule kõrged. Kuid mind suudeti veelgi enam üllatada. Korsten restorani kokkade poolt valmistatud suupistete laud olid lisaks võrratutele maitsetele ka ülimalt ilusate serveeringutega. Veinide valik väga kvaliteetne. Isegi oma tuntud headuses õhtujuht Zenja Fokin, kes viis selle õhtu pearõhu glamuur ja ilu pealt minu jaoks erakordsele soojuse ja lihtsa sõbralikkuse tasandile. Esinejateks olid kõrgetasemelised Eesti muusikud Laura Põldvere, Sofia Rubina ja Violina. Moeilu pakkus uue pühadehõngulise kollektsiooniga Oksana Tandit. Vaata galeriid SIIT.

Kõige selle glamuuri juures üllatas mind kõige enam ilukliinik vipMedicum pererahva Roman Henson ja Aleksandra Aruvald-Henson soojus ja sõbralikkus. Nad rääkisid iga oma peo külalisega isiklikult, tutvusid kaaslastega kellega varasemat kontakti ei ole olnud. Tore üllatus oli, et nad mäletasid mind minu 8 aasta tagusest protseduuridel käikudest ning isegi minu protseduuri, milleks oli soov Brasiilia pepu vormiks saamine.

“Meie jaoks on tegemist märgilise sündmusega. Oleme kümme aastat andnud oma panuse Eesti naiste veelgi kaunimaks muutmisesse ning usume, et see aeg on meil võimaldanud piisavalt teadmisi ja kogemusi omandada, teadmaks, mida Eesti naised ootavad. Teame, mida naine ilus olemiseks vajab ja kuidas seda saavutada. Meie spetsialistid jälgivad kõiki uuendusi, mis toimuvad maailmas iluravi valdkonnas, et kasutada neist kõige tulemuslikumaid klientide ilu heaks,” rääkisid vipMedicumi ilukliiniku omanikud Roman Henson ja Aleksandra Aruvald-Henson.

Ilukliinik vipMedicum pakub kompleksteenuseid ilu ja tervise heaks: noorendamise aparaatseid tehnoloogiaid, naha pinguldamist, naha valgusravi, mittekirurgilist rasvaimu ja dietoloogiat, tselluliidiravi mähkimise ja fütoaplikatsiooni abil jm, ühendades oma ala ekspertide kogemuse ning kaasaegse tehnika.

You may also like

Leave a Comment