Home Hooaja outfit Legendaarse klubi BonBon taasavamispeol esitlesid kaunid modellid BonBon Lingerie pesu

Legendaarse klubi BonBon taasavamispeol esitlesid kaunid modellid BonBon Lingerie pesu

May 9, 2019

3. mai hilisõhtul avati uues kuues ja vormis ning uues asukohas kuue aasta järel Tallinna legendaarne ööklubi BonBon. Klubi uueks aadressiks on Vana-Posti 8. Taasavamise õhtul pakkus pidulistele silmailu kodumaine pesubränd BonBon Lingerie, kes esitles uut kevad-suvist ja House kollektsiooni sensuaalse pesushow ´ga. (Fotod: Margus Johanson)

BonBon Lingerie pesu esitlesid kaunid modellid, kehastudes selleks õhtuks võrgutavateks malemängijateks, luues intiimse ja mängulise atmosfääri,mis köitis meeli ja oli esteetiliselt nauditav.

Uutest kollektsioonidest esitleti ülimalt õrna ja romantilist Cecily´t, mis sobib suurepäraselt ka pruudikollektsiooniks. Vastandiks kollektsioon Desiré oma jõulisuse ja ekstravagantsusega. Sellel hooajal ei ole unustatud ka helgeid värve ja sära, mida kannavad endas kollektsioonid Amelia ja Adelaide. Kõrvuti kevad-suve kollektsioonidega esitleti ka House kollektsiooni, mille hulka kuuluvad sellised enimmüüdud kollektsioonid nagu Mara, Brigitte, Pamela ja Frozen Blooms Red. Kõiki kollektsioone ühendab kõrgeim kvaliteet ja BonBon Lingerie’le iseloomulik disain.

Disainer pesubränd on asutatud 2004. aastal ning kõik tooted valmivad käsitööna Tallinnas. See on segu naiselikust enesekindlusest, provokatiivsusest ja ajatust elegantsist.

BonBon Lingerie kauplused asuvad Kristiine keskuses, Nautica keskuses ja Pärnu mnt 21. Peatselt on oodata uue kaupluse avamist Ülemiste keskuses. BonBon Lingerie tooteid saab osta ka e-poest www.bonbonlingerie.com

You may also like

Leave a Comment