Home Üritused Suvine Womens Club Debenhamsi suve moeshowga ja austritega Varblase terrassil!

Suvine Womens Club Debenhamsi suve moeshowga ja austritega Varblase terrassil!

June 20, 2018

Suurepärast naisteõhtut 15.06.2018 juhtisid säravad Zenja Fokin ja Juhan Krull.

Kohe alustuseks  toitis Mamma oma suppide ja uute salatitega kõikide külaliste kõhud täis. Kõrvitsapüree supp oli õhtu lemmik.

Debenhamsi Kaubamaja esitles Womens Club järjekorsel lõbusal naitseõhtul oma suvemoodi ja käekotte. Suvised pükskostüümid ja elegantsed kokteilikleidid. Inglise elegants mugavate lahendustega ja kvaliteetsetest materjalistest.  Kaunid modellid olid jumestatud Parisax Professionali toodetega Royal Beauty Clubi poolt.

Glanz&Glamuur esitles uut mix&match trendi, mille käigus Ewe Riistop näitas uut ideed, kuidas TiSentot värskendada Heide Heinzendroffi ripatsitega. Õhtu jooksul loositi välja kaunid TiSento baasid koos ripatsitega.

Professionaalne Sulev Lind koolitas naisi Prosecco vahuveinide osas, seda koos  parimate külmade Mionetto Proseccode maitsmisega, mille kõrvale ideaalselt sobisid  Kalakala & Pojad poolt serveeritud Prantsusmaa austrid. Mereandide maailma koolitaja Mikk Metstak jagas tarkusi austrite kohta. Kõik sünnipäevalapsed said Mionetto poolt vägevad kingitused.

Kohal oli Juustukuningate esindaja Erwin Wassenaar, kes tutvustas  juustumaailma  ja kohale tulnud naised said maitsta parimaid juuste. Õhtu jooksul toimus Juustukuningate viktoriin ja teadjamad naised võitsid suurepäraseid auhindasid, mis oli väljapandud Juustukuningate poolt. Juustukuningad üllatavada alati, näiteks Tallinnas avati juustukohvik.

Magusavajaduse kustutas Meeleviljad. Meeleviljade poolt oli igale naisele kingiks puhtast kakaost šokolaad. Meeleviljade väike šokolaadibutiik asub vanalinnas Karja tänaval ja nad müüvad ainult kvaliteet šokolaaditahvleid ja trühvleid. Sealt leiab armsa kingituse külla minekuks. Koht, mida igajuhul tasub külastada. Naised, kes maitsesid üritusel šokolaadi, võivad seda kinnitada.

Melior Clinics rääkis ilu-uudiseid ja loosis välja uudse näohoolitsuse väärtuses 190 eurot.

Ruumid ja lauad kaunistas Blummin. Blummin roosid kestavad 3-5 aastat ja on suurepärased ruumide dekoratsioonid.

Õhtule uudiseid tootis trükivärske Kroonika ja üks õnnelik võitis Kroonika aastatellimuse.

Lahkumisel said kõik naised kaasa Mamma poolt pannkoogid, et hommikul hellitada oma meest ja lapsi.

Järgmine üritus toimub 22.08.2018.

You may also like

Leave a Comment