Home Hooaja outfit Rõõmus ja meeldejääv Womens Club sünnipäeva ja naistepäeva pidu. Galerii!

Rõõmus ja meeldejääv Womens Club sünnipäeva ja naistepäeva pidu. Galerii!

March 11, 2019

8. märtsi õhtutundidel leidis ööklubis Prive aset meeleolukas naistepidu, millega tähistati naistepäeva ja ühtlasi ka Womens Club ühe aastast sünnipäeva. Tegemist on ilu-, moodi ja gurmeemaitseid pakkuva üritustesarjaga, mis on mõeldud vaid naistele. Pildistas: Erlend Straub

Saabunud külalisi kostitas ööklubi Prive proseccoga ning Womens Club andis sisenejatele näppu traditsiooniks saanud goodybagi, mis sisaldas seekord  Parisax Professionali huulepulka, Glanz & Glamuur 10 eurost kinkekaarti, Dr.Funny Gifts kommipurgikest ja naistepäeva puhul loomulikult ka lillekimpu, mille oli välja pannud Flores Aed. Maitseelamusi pakkusid Dolcevita K&J võrratu tort ning Pink Beefeater Gin maaletooja firma Pernod Ricard kokteilimeister.

Õhtujuht Juhan Krull juhatas sisse Ivo Nikkolo 2019. aasta kevadkollektsiooni moeshow, mille modellidele olid soengud teinud Solo Salongi juuksurid. Kauni meigi eest kandsid hoolt Parisax Professional ja Royal Beauty Club meigikunstnikud.

C-Jam võrratu muusika ja nende esinemise energia jättis meeltesse kustumatu mulje.

Womens Club üritustel saavad piletiostjad alati ka oma õnne proovile panna ning seekord olid loosirattas järgmised ihaldusväärsed võidud:  Teddy Bear Rose, ajakiri „Kroonika“ aastatellimus koos kruusi ja šokolaadiga, ThaiOrchid Spa kinkekaardid, Solo Salongi kinkekaardid, Cryo21 kinkekaardid, TiSento Hidden Tresures kahed baasrõngad, Parisax Professional Natural Choice vannipallid ning Ivo  Nikkolo 100 eurone kinkekaart.

Õhtu oli täis rõõmu, ilu ja naeru!

 

You may also like

Leave a Comment