Home Ilu-uudised Modellihai Paolo Moglia: tüdruk peab ise tahtma modelliks saada

Modellihai Paolo Moglia: tüdruk peab ise tahtma modelliks saada

February 8, 2017
coollook-paolo-moglia

Coollook väisas mõned päevad tagasi Rocca al Mare koolis toimunud noorte moeshowd Roosad Käärid 2017. Enamik publikust oli üritusele kohale tulnud selleks, et näha noorte disainerite loomingut ning vaadata üle värsked suunad, mis võivad vabalt Eesti tulevasteks edulugudeks saada. Nende seas märkas Coollook aga ka tuntud itaallasest modellihaid Paolo Mogliat, kes oli üritusele tulnud hoopis laval jalutavaid kaunitare vaatama, ning päris modelliagentuuri Top Modelsi omanikult, mida tuleks ikkagi teha, et kui soov modelliks saada enam öösel magada ei lase.

Paolo Moglia on Eestis modelliäri ajanud üle 20 aasta. Just tema see, kes leidis ja peatas kunagi 90ndatel kaubanduskeskuses ringi jalutava Carmen Kassi ja ulatas talle oma visiitkaardi. Sarnasel moel on ta lennutanud üle maailma erinevatesse moetööstuse suurlinnadesse modellitööd tegema sadu tüdrukuid.

Paolo tunnistas meile ausalt, et oli ka tol päeval Roodale Kääridele tulnud veidi seepärast, et ta enda pojad Rocca al Mare koolis käivad, aga suures osas ikka eesmärgiga potentsiaalsetele tulevastele supermodellidele kõige esimesene jälile jõuda.

Küsisime Paolo käest , mismoodi see modelliks hakkamine siis käib. Tulebki mööda kaubanduskeskuseid vantsida ja nukralt oodata, et sa juhuslikult mõnele meie vähestest modelliagentuuride esindajatest silma jääd? Selgus, et asi pole sugugi nii nutune. Üks on aga kindel – tüdruk peab ise tahtma ja vaeva nägema. Tal peab olema julgust ja pealehakkamist, et sellele maailmale vastu minna. Veenama ja moosima ei hakka teda keegi. Kui keegi talle juba ütleb, et ta näeb fantastiline välja ja sobiks lavale kui valatult, siis sellest peaks olema enam kui küll. Siis tuleb tüdrukul võimalusest kinni haarata ja mitte liiga pikalt mõelda.

Vaata videost, mida Paolo meie noortest moekunstnikest arvab ja kuidas leiavad uued modellid tee tema agentuuri!

 

You may also like

1 comment

Videod moetippudega: kellel on Eesti moedisainis tulevikku? February 5, 2018 at 3:53 pm

[…] Vaata ka fotosid Roosade Kääride moeshowst ja meie intervjuud modelliagentuuri Top Models omaniku Paolo Mogliaga! […]

Reply

Leave a Comment