Home Üritused Womens Clubi II sünnipäev

Womens Clubi II sünnipäev

March 11, 2020

Womens Clubi II sünnipäev ööklubis Privé oli tõeliselt kuum ja seksikas, kuhu ühele õhtule mahtus kaks moeetendust!

Eesti moedisainer Kaie Kuuler esitles ülinaiselikku sametkleitide seeriat „Bellus Vertibilio“, QLR käsitöö ehteid, kõrvarõngaid ja peaehteid. Modellide meigid olid Itaalia 2020. aasta kevad trendidest lähtuvalt – kerged, õhulised, ideaalse näopõhjaga, lopsakate klaasjate huultega ja sirge lainerijoonega. Musta laineri alla oli tehtud trendikas kuldne lainer. Meikide stilistika lõi meigikuntsnik Kätlin Rohilaid-Aljaste. Tantsuklubi Dancest Divas tantsijannad olid modellid ja nii kuuma uue kollektsiooni esitlust pole ammu Eesti lavad näinud. Lava oli täis särtsu ja rütme.

Peale klassikalise naiseliku moeetenduse algas Ego Lingerie moeetendus. See on see, mida iga mees oleks tahtnud näha. Kaunid tantsijannad rihmadega kaunistatud ja osaliselt kinni.  Nagu ütles tantsuklubi Dancest Divas juht ja looja Marta Jorits, selline etteaste oma naise poolt mehele võiks olla kink mehele enne, kui ta hakkab tegema naistepäeva kinki ja uskuge naised, mees teeb teile uskumatult hea kingi peale sellist vaatemängu.

Õhtu oli täis kingitusi ja loosi. Õhtu toimumist toetasid kinkide ja loosidega: Beautiful Me kehasalong, Rose De Paris, Marta Kulinaaria, Glanz&Glamuur, Royal Beauty Club, Kroonika, Flor De Mayo lõhnad, QLR Disain, Kalynna Studio, Sinead Promotions OÜ, Nakd, Balloonilinn, Ego Lingerie, Prive, Baia Decor.

Kõik naised said kingiks 22 eurose ”Beautiful Me” massaaži  ja 10 eurose Rose De Paris kinkekaardi!  Need ei olnud soodustusekaardid aga kinkekaardid. ”Beautiful Me” lümfimassaažiga on ümbermõõtude vähenemine garanteeritud, kui teha 10. korraline kuur läbi!

Vägevad sünnipäeva tordid valmistas TL cakes! Ürituse ametlik fotograaf oli staarfotograaf Erlend Staub ja õhtut juhtis sharmantne Juhan Krull.

Womens Club ilu-ja gurmeeõhtute pidude seeria alustas 2 aastat tagasi ja juba on toimunud üle 10 ürituse, mida naised väga armastavad. Womens Club õhtud on mõeldud naistele, kes armastavad ilu ja glamuuri ning tahavad veeta õhtut stiilselt.

NB! Mehi üritusele ei soovita ja mehed võivad üritusel ainult teenindada või tööd teha. See on naistele ja ainult naistele! Sedasi on naistepäeva mitu korda aastas!

You may also like

Leave a Comment