Home Hooaja outfit Moelooja Oksana Tandit esitles pühadehooaja erikollektsiooni

Moelooja Oksana Tandit esitles pühadehooaja erikollektsiooni

November 14, 2018

Käes on aasta viimased kuud, mis on rohkelt pakkumas aastat kokkuvõtvaid pidulikke sündmusi ning kauneid jõulupidusid. Hinnatud moelooja Oksana Tandit esitles 8.11 restoranis Korsten ilukliiniku vipMedicumi 10. juubeliaasta glamuurse tähistamise laval oma värsket pühadehooaja erikollektsiooni. (fotod: Maksim Toome)

Oksana Tanditi säravalt pühadehõnguline kollektsioon on saanud inspiratsiooni suurmeister Vincent van Gogh loomingu post-impressionistlikust meeleolust ja julgetest värvilahendustest. Nii kohtame värvidest näiteks smaragdrohelist, öösinist, shampanja- ja sinepikollast, ookrit, burgundiapunast ning klassikalist musta.

“Aastalõpu pidudehooajal soovib iga naine olla väljapaistev ja eriline. Minu värske aastalõpukollektsioon mängib värvide ja huvitavate lõigetega, näiteks kontrastse sinirohelise värviploki või efektsete nahkhiirevarrukatega, sulandades need ühte luksuslike materjalidega. Samas ei puudu sealt igapäevaselt kantav klassika, mida erinevalt stiliseerides võib edukalt aastaid kanda,” rääkis moelooja Oksana Tandit.

Kollektsioonis kohtame pidulikke kokteili- ja peokleite, elegantse lõikega kombinesoone ning päevakleite, mis ühendavad luksuse praktilisusega. Näiteks on detailide rõhutamise oskuse poolest tuntud Oksana toonud sisse põnevad drapeeringud või ühendanud päevakleitide puhul sametist esiosa peenvillast varrukate ja seljaosaga. Kollektsioonist ei puudu ka Oksana Tanditi klassika ehk klientide poolt juba hinnatud mereväe vormist inspireeritud detailidega “kaptenikleit” või käsitsi valmivad kõrberoosimotiivid, mis erikollektsioonis on saanud uue piduliku helgi.

Materjalidest näeme siidi ja siidsametit, Loro Piana hinnalist kašmiiri ja peenvilla, sekka pidulikult helklev litterkangas. Kollektsiooni täiendavad Eesti ehtekunstniku Kaie Pärtsi kullast ja vääriskividest autoriehted, mida kuni aasta lõpuni saab osta Oksana Tanditi esindussalongist. Moeetenduse efektsed jalanõud on saadaval NS King kauplustes.

Kollektsiooni esitleti ilukliinik vipMedicumi 10. juubeli raames, kus vaatemänguliselt ühinesid mood ja ilu.

Modellide jumestuse moeetenduseks tegi Katrin Sangla, kaunid soengud seadis Tamara Korjagina ning üritusel aitas teoks saada Stiilikanal.

You may also like

1 comment

Ilukliinik vipMedicum pakkus oma 10. juubelil imeilusat pidu! Külalistegalerii November 15, 2018 at 12:27 pm

[…] Lugedes kutset ja tundes varasemalt põgusalt peo pererahvast, olid ootused õhtule kõrged. Kuid mind suudeti veelgi enam üllatada. Korsten restorani kokkade poolt valmistatud suupistete laud olid lisaks võrratutele maitsetele ka ülimalt ilusate serveeringutega. Veinide valik väga kvaliteetne. Isegi oma tuntud headuses õhtujuht Zenja Fokin viis õhtu läbi hoopis teistlaadselt, tuues pearõhu glamuurile. Esinejateks olid kõrgetasemelised Eesti muusikud Laura Põldvere, Sofia Rubina ja Violina. Moeilu pakkus uue pühadehõngulise kollektsiooniga Oksana Tandit. Vaata galeeriid SIIT. […]

Reply

Leave a Comment