Home Hooaja outfit Kriss Soonik ja Ulakas Kaunitar – seksikas naistepesu. Esmaesitluse galerii!

Kriss Soonik ja Ulakas Kaunitar – seksikas naistepesu. Esmaesitluse galerii!

December 7, 2018

Armas Stiilikanali ürituste korraldajatest pere kutsus Coollooki 6. detsembril Atelier’ sisutusstuudiosse, et saaksime olla esimesed, kes on kursis Kriss Sooniku ja Ulaka Kaunitari ühisprojektina valminud pesukollektsiooniga, milleks on maitsekalt vallatu ja tunderikkalt seksikas naistepesu. (fotod: Kalev Lilleorg)

Sisustusstuudio olemus sai selgeks kohe, kui olime kohale jõudnud: ei mingeid kirjutuslaudu, liugustega kappe, kõrgläikega köögimööblit, vaid maalingutega seinad, riiulid ja lauad, millel tippmoedisainerite nimedega lauanõud ja palju muud stiilset, aga mis peamine – keset ruumi asetsev voodi. Lai ja pehme, kuhu sobib uinuma minev naine, juba poolpaljas, üll ainsa riietusesemena ilus, seksikas ja tsipake ulakas naistepesu.

Stiilikanali esindaja Janne Klooreniga vesteldes selgus, et just selline nende idee algusest peale oligi. Aga millega siis ikkagi on tegu?

ulakas, disainer, salonginaine

Kriss Sooniku eksklusiivset kollektsiooni ei müüda kusagil mujal maailmas kui ainult Eestis Ulaka Kaunitari poodides – ja sealgi limiteeritult. Kriss Soonik-Käärmann on väga tänulik Ulaka Kaunitari koostöö eest: “Kuna Kriss Soonik brändil on lähenemas kümnes aastapäev ning Ulakas Kaunitar oli meie esimene koostööpartner Eestis, siis otsustasime luua erikollektsiooni ainult Ulakale Kaunitarile. See on seksikas naistepesu, kuhu on kaasatud erksad värvid ja detailid, mis sobivad ideaalselt just sellele kelmikale pesupoele.”

Nii ongi kollektsioonis, mida vaid meie, eestimaalased, saame omale lubada, vallatud pesukomplektid, nagu trippidega pluusid, bodid ning wrap‘id, mis sobivad imeliselt kallimale jõulukingiks. Ulakale Kaunitarile kohaselt on kõik tooted ulakad.

Kirki, Janne, Krista

Kes veel ei tea, siis Ulakas Kaunitar on vallatu pesupood, mis on loodud naistele ja paaridele, kes soovivad oma ööd ning päevad muuta väikeseks fantaasiarikkaks seikluseks. Ulaka Kaunitari pesupoe looja Kirki Kubri on uhke, et on saanud esindada ja pakkuda Kriss Sooniku pesu juba aastast 2011. Butiigist leiab pesu, lelusid, aksessuaare ja kuhjaga häid nõuandeid.

NB! Sõbrannade seltskonnale pakutakse võimalust kaupluses tähistada ka tüdrukuteõhtut või sünnipäeva koos vallatu tuuriga – ulakate mänguasjade ja saladuste tutvustamine ning nippide jagamine. Paarid on oodatud kahekesi vallatusi lähemalt uurima paketis Õhtu Kallimaga.

Meie kui külaliste jaoks vulisesid Atelier’s kihisevad joogid – ehtsad šampanjad! – Moët & Chandoni šampanjamajast.

Kriss Sooniku erikollektsioon on saadaval butiigis Ulakas Kaunitar aadressil Tallinn, Pärnu mnt 36.

You may also like

Leave a Comment