Home Ilu-uudised Katta Grüner ehte brändi kollektsioon „L’élégance parisienne”

Katta Grüner ehte brändi kollektsioon „L’élégance parisienne”

January 21, 2022

Katta Grüner ehte brändi kollektsioon „L’élégance parisienne”, on inspireeritud  Pariisi romantikast ja võlust. Kollektsiooni läbiv joon on klassikaline, naiselikku elegantsiga ja andes edasi looduse ilu.

Katta Grüneri ehtekollektsioon „L’élégance parisienne”,   on valminud mustast tammest ja valgest looduslikust mageveepärlist või  kuldkarbi pärlist. Seesugune musta tamme ja pärlite kooslus mõjub elegantselt, ajatult ja naiselikult. Nii kannab uus kollektsioon ka temaatilist sõnumit, et  vaatamata aja möödumisele jääb alati ajatu elegants – hoiame traditsioone ja austame oma esivanemaid.

Kõik Katta Grüneri brändi ehted valmivad Eestis, Läänemaal ning on autori originaallooming. Maailma trendidest ja Eestimaa loodusest inspireeritud ehete valmistamisel kasutatakse Eesti puitu, mis on jäänud alles teiste toodete tootmisest või leitud loodusest.

Läbi sajandite on ehted näidanud inimese staatust ja ehetele on omistatud maagilist jõudu. “Austame Eesti Loodust ja teeme oma ehted suure armastusega. Usume, et päris tooted ja toodetesse pandud hea energia annab igale ehtekandjale juurde maagilist jõudu ja tõstab tuju,” –  Katta Grüneri looja ja disainer Kätlin Rohilaid-Aljaste.

Must tamm on väga eriline materjal, kuna see tekib tammest, mis on jäänud või kukkunud jõkke, merre või sohu, olles seal aastasadu või isegi aastatuhandeid. Kui hapniku juurdepääs puidule on olematu, hakkasid vees olevad rauasoola osakesed reageerima puidus oleva tanniiniga ning puit muutus tugevamaks ning värvilt tumedamaks. Seda aastasadu ja kohati lausa aastatuhandeid vees lebanud tammepuitu nimetatakse mustaks tammeks. Vanimad leitud mustad tammed on lausa 8000 aastat vanad.

www.westtree.eu

FB – Katta Grüner

Kätlin Rohilaid-Aljaste
info@westtree.ee
+37256288111

 

 

You may also like

Leave a Comment