Home Hooaja outfit 5 ideed riietuseks, mida selga panna… täiesti tavalisel argipäeval

5 ideed riietuseks, mida selga panna… täiesti tavalisel argipäeval

January 24, 2017
kontor-coollook

Nõutud hetked garderoobi või kapi ees täiesti harilikematel argipäevadel pole meie jaoks mingi haruldus. Ahastus ja täiesti loomulikud sõnad “Mul ei ole mitte midagi selga panna!” ei pruugi üle huulte tulla vaid enne tähtsaid sündmusi või pidulikke üritusi. Need hetked hiilivad salakavalalt ja võivad sind tabada – nagu juba hoiatatud – kas või ülehomme – ühel suvalisel neljapäeval. Milline riietus siis valida eesolevaks argipäevaks?

Pinterest on abiks pea igal alal, kus tuleb midgi valida, oma loovust kasutada. Eesmärgiks ei tohiks või peakski olema otseselt kellegi teise mõtete kopeerimine, vaid pigem inspiratsiooni ammutamine. Mood on alati subjektiivne ja allolevad valikud on meie lemmikud sellest hooajast ning sobivad eelkõige neile, keda on õnnistatud (või tabanud õnnetus?) töökohaga kontoris.

kontor-hall-coollookHall mõne põneva detaili või aksessuaariga

Kontoririietus võiks ideaalmaailmas olla lihtne ja mugav, smart-casual, nagu öeldakse. Samas ajab see termin enamike meist juba eos haigutama. Seetõttu soovitame sellele lisada mingi detaili, mis teid rohkem inspireeriks. Lisa hallile pluusile ja viigipükstele silmapaistvad kingad või äge läikiv vöö. Garanteerime, et see hoiab sul tuju üleval tööpäeva lõpuni. Suurepäraselt töötavad ka käe peale või kaela pandavad aksessuaarid. Metallist kulinad, mis läigivad ja parimal juhul ka kõlisevad, lisavad sulle omapära ja päris kindlasti ka kapaga enesekindlust!

Teksad toovad mugavuse kodust kaasa!Teksad-coollook-kontor

Jutt, et teksad kontorisse ei sobi, ei vasta sugugi tõele. Ehk võis mõni sellele viltu vaadata 50 aastat tagasi, kui ei meid ega tõenäoliselt enamikke meie lugejatestki olemas veel polnud, kuid ajad on muutunud. Ning muutunud on ka see, millised teksad välja näevad ja kuidas neid tehakse. Teksa lisab rõivale stiili, klassikalisust ja elegantsust. Kõige selle juures on see aga eeskätt mugav.

Kui keerutad ikka oma peas mõtteid stiilis “kes see siis teksadega tööle läheb,” siis soovitame valida pluusiks mõni elegantsem valge triiksärk, jala otsa klassikalise lõikega kingad ning kätte sellega sobiv stiilne käekott et voila! Näed isegi, et kõrvalistuv viigipüks su kõrval kahvatub.

 

Värvid, kihid ja kombineeriminesaapad-kontor-coollook

Vahel võib paarist lisaminutist peegli ees keerutamisest aidata, et terve ülejäänud päev oleks rõõmsam. Ülemus Peeter võib hommikuse koosoleku algusega oodata küll. Kui ta vaid teaks, kui palju efektiivsemalt sa töötada suudad, kui sulle need hommikused lisaminutid on antud.

Juuresolev pilt kirjeldab suurepäraselt õigete värvide valikut. Lilla ja bordoo sobiva klassikalise helehalliga kui valatult. Hõbedast kaelakee istub imeliselt halli tooniga ning lisab kogu riietusele veel omakorda pidulikkust ja efektsust.

Julge kasutada sära, värve ja läiget ka kontoris! Kõige tähtsam on, et igaüks end kõige paremini tunneks ja seega oma tööd ka kõige efektiivsemalt teeks.

jakk-kontor-coollookMultifunktsionaalne jakk päästab iga päeva!

Alustasime oma postitust küll sõnadega, et igasse suvalise ja tavalise neljapäeva hommikusse peaks ära mahutama need paar lisaminutit, et kindlustada ülejäänud päeva kordaminek. Pahatihti aga ei jõua. Isegi kaks lisaminutit peegli ees tähendaksid näiteks seda, et väike Liisu läheks pesemata hammastega lasteaeda või Muki jääks hoopis söömata.

Sellistel hommikutel päästavad meid kenasti hoolitsetud ja efektsed jakid. Mida rohkem meil neid on, seda lihtsam on leida hommikul õige, oleme me enne seda selga tõmmanud siis viis aastat vana t-särgi või hoopis kontori jaoks liiga piduliku ja litritest pungil topi. Õige jakk peale ja minek!

Roosa-kontor-coollookKihiline riietus, et ka iseendaga päeva lõpuni sõbraks jääda

Oleme riietega, mille hommikul välja valime, päevast väga suure osa. Enne kui uuesti koju jõuame ja oma mugavad “diivaniriided” selga jõuame panna, oleme oma toimetustega ametis reeglina üle 10 tunni. Terve selle aja saadab meid tavaliselt üks ja seesama rõivastus. Seetõttu on kõige tähtsam, et meil ei hakkaks ebamugav. Tähtsuselt teisel kohal on see, et meil ei hakkaks iseendaga igav ja me tunneks end igas olukorras enesekindlalt ja esinduslikult.

Kihiline riietus on suurepärane viis, kuidas kombineerida oma garderoobi erinevaid elemente ja kasutada kõiki oma riideesemeid maksimaalselt. Kõrvalolev pilt annab sellest kena ülevaate. Kogu riietus on valitud soojades toonides ja pehmetest materjalidest. Valgete klassikaliste pükste peale on pandud heleroosa puuvillane käisteta pluus ning selle peale hall tagasihoidlik kardigan. Kogu rõivastuse ehteks on kõrged kreemitooni kontsad ja sellega sobiv kott.

You may also like

Leave a Comment