Home Hooaja outfit Vallatu ja flirtiv valentinipäev!

Vallatu ja flirtiv valentinipäev!

February 1, 2019

Valentinipäev on armastajate päev ja miks mitte lubada omale midagi vallatut!  Ulakas Kaunitar pesupoodi saabus Briti brändi Coco de Mer Playboyga koostöös valminud eksklusiivne pesukollektsioon, mis on inspireerituna vintage glamuurist ja sensuaalsusest. Kollektsioon teeb kummarduse Playboy ajakirja kuldajastule.

Õrnade tüllidega mänguliselt provokatiivne kollektsioon kombineerib lõbusad ja naiselikud kaunistused eksklusiivsete tikanditega. Tulemuseks flirtiv naudinguteks loodud pesu, kus ikooniline Coco de Mer’i stiil kohtub kaasaegsete vormidega. Esindades samal ajal kõike, mis on Playboy brändi juures seksikas.

Coco de Mer’i tegevjuht Lucy Litwack kirjeldab koostööd ikoonilise Playboy brändiga kui põnevat seiklust: “Koos oleme loonud mängulise ja naiseliku kollektsiooni, mis kombineerib Coco de Mer’ile omase erootilise stiili Playboy kuldajastu siluettidega. See must-have pesu on ühteaegu nii flirtiv kui ka väärikas ja luksuslik.”

Playboy kollektsioon Coco de Mer’ilt sisaldab nelja kütkestavat sarja:

  • Kiss Me – Punase pitsi ja pehme satiiniga õrritav sari on inspireeritud 1979. aasta maikuu Playboy kaanel olnud punastest huultest.
  • Temt Me – Klassikat armastavale naisele loodud provokatiivne sari on kooslus mustast pitsist ja kuldsetest detailidest.
  • Catch Me – Olles loodud meis kõigis peituvale ulakale Playboy jänkule, laseb naiselik ja flirtiv sari kandja fantaasial lennata.
  • Tease Me – Sametise musta satiiniga kaasaegne ja võrgutav sari moodsale naisele paistab silma hämmastava hõbedase sädeluse ja eritellimusel valminud tikanditega.

Alates 31.jaanuarist on Coco de Mer’i Playboy kollektsioon saadaval nii Ulaka Kaunitari kaupluses Pärnu mnt 36 kui ka e-poes www.ulakas-kaunitar.ee

 

You may also like

Leave a Comment