Home Ilu-uudised Peegel teeb sind veel kaunimaks

Peegel teeb sind veel kaunimaks

February 4, 2019

Kui pilk peeglisse heita, siis tegelikult me teame, kes meile sealt vastu vaatab. Olenevalt olukorrast oleme selle inimesega ühte nägu ning väljanägemisega rahul, kuid teinekord soovime, et see inimene, kes vastu vaatab, näeks natuke parem välja. Mida me siis teeme? Nagu skulptor või maaler, me hakkame pilti täiustama ehk nägu hooldama, korrastama või värvi juurde lisama. Kuid selleks peab meil olema peegel, mis  võimaldab seda kõike teha nii, et lõpptulemus oleks veatu.

Peeglile lisaks veel üks peegel?

Kindlasti on teil kodus olemas vähemalt üks peegel. Kas vannitoas, magamistoas või äärmisel juhul rahakoti vahel. Vähemalt olemas. Kuid sellised peeglid ei näita teie nägu just väga lähedalt. Saab küll üldmulje kätte, kuid mitte täiuslikku ‘’lähikaadrit’’. Siin tulebki appi selline väike peegel, mis pilti suurendab. Sellise peegli leiate kerge vaevaga Koduekstra kauplustest. Peegli taga on väikesed iminapad, mis võimaldavad seda kinnitada seinale või näiteks suurema peegli külge. See suurendab pilti kuni 5 korda. Nii on väga mugav ennast meikida, näonahka puhastada või kasvõi maski teha.

Peegel, lisab valgust, kuid juhet ei vaja

Kes ei unistaks valgustusega peeglist, kuid mõnikord ei ole selle jaoks piisavalt ruumi või ei viitsi kontakti või kaableid vedada. Selleks ongi olemas patareidega meigipeegel. Mis kõige ägedam, patareid on kohe kaasas. Rohkem tootjad võiksid sedasi teha. Tundub väike asi, aga jube närvi ajab, kui lähed koju ei saa kohe kasutada ning oled patareid unustanud osta. Jalaga peegli suurendus on 2-kordne ning sellel on ka veel selline ‘’murtav’’ kael. Ehk, kui on vaja sättida mõne kindla nurga alla, siis see on võimalik, sest peeglit annab varrest liigutada.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et peegleid pole kunagi palju. Kui peeglikillud pidid õnnetust tooma, siis järelikult toovad terved peeglid õnne. Mida rohkem peegleid, seda õnnelikum sa oled.

You may also like

Leave a Comment