Home Ilu-uudised Naine, kelle olemus käib käsikäes iluga. Äri, anded, süda ning iludusvõistlus Mrs. Globe 2018

Naine, kelle olemus käib käsikäes iluga. Äri, anded, süda ning iludusvõistlus Mrs. Globe 2018

December 21, 2018

Inimese olemust on võrreldud jäämäega, sest välja paistab ainult üks väike osa inimesest- välimus ja tema käitumine. Alati on rõõm kohtuda ilusa meeldiva inimesega, kes end avades pakub maailmatunnetust, mis viib ettevõtlikkuse, asjalikkuse, headuse ja ilu eriliselt kohevale pilvele. Tänu Oksana Sviridova- Herradile avanesin teadmisele, mis tähendab iludusvõistlus suuremas plaanis.

Seoses minu eksperimendiga, muutuda väliselt mitmeid aastaid nooremaks, ristusid meie teed  NanoAsia ilusalongis sealse töötajaga, kelleks on Oksana Sviridova- Herradi. Osati oli meie kohtumine äratundmisrõõm aastatetaguse ühise tööna valminud kauni iluseeria osas Eesti naisteajakirja. Mina meedia poolet ja Oksana mineraalkosmeetika Bellapierre esindajana. Alles nüüd selgus, et Oksana pole pelgalt meigikunstnik vaid tegus ärinaine ning nii Bellapierre bränd kui ka NanoAsia on tema ja tema pere poolt loodud ettevõte, mis esindab mainitud kaubamärke Eestis. Hiljuti saabus Oksana Hiinast Mrs. Globe 2018 iludusvõistluselt, kus ta osales Mrs. Sweden Globe esindajana ning just see fakt tegi mind väga uudishimulikuks. Olles kokku leppinud, et ta jagab meie blogisse oma värskeid iludusvõistluse muljeid mõistsin, et selles naises peitub palju enam kui ärisoon ja kaunis välimus.

Olen alati imetlenud neid inimesi, kes oskavad enda olemust killukeste kaupa avada nii, et iga järgmine kord avastad temas järjest uusi tahke. Omandades nii uusi mõistmisi ja avardades oma maailmapilti. Osa saades teiste elukogemustest ja püüdlustest.

Jagatud elu Eesti ja Rootsiga

Oksana meenutas, et tookord kui me ajakirja jaoks meigiseeriat pildistasime sõitis ta spetsiaalset selle jaoks Stockholmist Tallinnasse. Tema kodu on juba 10 aastat Rootsis, kus ta elab koos oma abikaasa ja 9 aastase pojaga. Eestist Rootsi elama minek oli sujuv, sest töökoht Rootsi kruiisilaeval kabareetantsija ja lauljana, viis juba varem teda tihti Stockholmi. Laulmise ja tantsimise kõrvalt alustas naine äri mineraalkosmeetika Bellapierre esindamisega Eestis. Hiljem lisandus ka nanotehnoloogial põhinevate iluprotseduuride teenused.

Koos oma abikaasaga on Oksana elanud ka mõnda aeg Inglismaal ja teinud nii Londonis kui ka kodulinnas Stockholmis modelli- kui ka teletööd. Rootsi kodus olles tegeleb ta igapäevaselt oma armastatud tegevustega, milleks on tants ja laulmine. Nimelt on Oksana Sviridova- Herradi (38) sealmail idamaiste tantsude õpetaja, laulja ja laulukirjutaja.

CL: Sa esindasid Hiinas toimuvat Mrs. Globe 2018 Rootsit, miks mitte Eestit?

Osalesin Mrs. Sweden 2018 Globe esindajana tõepoolest, sest olen juba 10 aastat Rootsis elanud ning põhjuseks ehk see, et mul on mõned olulised projektid Rootsis käsil, mis vajaksid just sealset tähelepanu. Üks neist on minu muusika, teine aga tegevus, millega ma aitan naistel oma keha paremini tundma õppida. Läbi liikumise freedancing ja idamaised tantsud, neil muuta oma mõtlemisviisi saades seeläbi enesekindlamateks.

Seega oli väga loogiline, et ma just Rootsit esindasin. Mis puutub Eestisse siis tean, et varasemalt Mrs. Globe võistlusel on Eesti esindatud olnud kuid sel aastal mitte. Ka teised Baltiriigid Läti ja Leedu esindatud ei olnud.

CL: Mis oli sinu osalemise otsuse tõukeks? Sinu käest on kõige õigem küsida ka seda, et miks selliseid mastaapseid iludusvõistluseid korraldatakse?

Soovisin osaleda, et tõestada endale, et olen tugev, vaatamata oma praegustele terviseprobleemidele. Et tunnen end ilusana ja enesekindlana ja ma arvan, et ma sain sellega hästi hakkama. Sel suvel andsin Rootsis välja singli “Candlelights”, osalesin Hiinas Mrs.Globe võistlustel ja edukalt, tuues kaasa tiitli “Best talent of the year”.

Singlit saab kuulta Spotyist SIIT

Mulle meeldib iludusvõistlus Mrs. Globe platvorm, sest see ühendab naisi üle kogu maailma aga kõige olulisem on võistluse juures siiski heategevusfondi tegevuse „WIN FOUNDATION INTERNATIONAL“ teavitus. Tegemist on fondiga, mis aitab vägivalla all kannatanud naisi, pakkudes neile tuge ja taastavaid programme. Korralduse poolest on tegemist on väga professionaalse tiimiga. Kõikide riikide esindajad kannavad endas sama missioonitunnetust, teavitades ja tegutsedes omal maal fondi eesmärke täites. Tundsin suurt vastutustunnet kui sain teada, et olen valitud Rootsit esindama Mrs. Globe 2018 võistlusele.

CL: Mida peale ilu veel hinnatakse Mrs. Globe võistlusel?

Tegemist pole vaid ühe etteastega laval ja finaalvõistluse päevaga vaid on võistlus kestab koguni 12 päeva. Nendesse päevadesse mahub väga palju erinevaid tegevusi, mille osas korraldusmeeskond ja žürii hoiavad osalejatel silma peal, neid ka hinnates. Näiteks kuidas nad proovides hakkama saavad, talendivoorude etteasted ja loomulikult jälgitakse inimese isikuomadusi ja palju muudki veel. Seega tegemist pole pelgalt ilu hindamisega.

Nagu eelnevalt mainitud kestis kogu võistlusperiood 12 päeva. See oli väga intensiivne, samas väga huvitav. Kõik need tunded ja muljed salvestasin ma endasse. Ärkasime kell kuus hommikul ja alustasime proovidega kell üheksa lõpetades õhtul kell üheksa. Kui sa oled sõbralik ja avatud ning enesekindel siis saad ka suurema tähelepanu. Reserveeritud introvertsel inimesel on raske läbi lüüa. Ma arvan aga, et võistlusmomendi ehk see mida hinnatakse, suurem sisu on seotud just suhtlemisoskusega. Muidugi on oluline ka lavaesinemine, catwalki oskamine, stiilitunnetus ka make-up. Sa pead olema kogupaketina hästi mõjuv. Minu lemmikosad oli kahtlemata talendivoorud. Minu talendivoorudeks oli nii laulja ja laulukirjutaja esitlus kui ka idamaine tants. Just talendivoorus pärjati mind parima tiitliga.

CL: Milliste inimestega kohtusid ja millise kogemuse võrra Sa rikkam oled?

Nii korraldajad kui ka osalejad on kõik väga professionaalsed ning olen mõlema osapoolega siiani tihedas ühenduses. Näiteks minu toakaaslane oli väga intelligentne kaunis naine Ukrainast, kellega me saime väga headeks sõpradeks. Kõikide riikide naistel oli oma unikaalne sarm ja omad erilised saavutused. Meie seas oli näiteks edukas arhitekt, poliitik, psühholoog, heategevustöötaja ja ühesõnaga väga põnevad ja sisukad inimesed üle kogu maailma.

Mrs. Globe 2018 osalemine oli absoluutselt minu senini kõige väärtuslikum kogemus, millest ma leidsin palju vastuseid oma ka sisemistele küsimustele. Pole oluline kui ilus, andekas, tugev sa oled, maailm sinu ümber ei vasta sulle enne, kuni sa leiad tõelise armastuse ja austuse enda vastu. Kuni sa oled tõeliselt tänulik, kes sa oled ja mida sa teed.

Lõpetuseks mulle meeldib väga kuidas Ameerika mitmekülgne showbusinessmen RuPaul on öelnud :”If you can’t love yourself ,how the hell you gonna love somebody else!:)))”

cof

 

 

 

You may also like

Leave a Comment