Home Ilu-uudised Luksust ja rõõmu pakkuv Womens Club naisteõhtu. Galerii!

Luksust ja rõõmu pakkuv Womens Club naisteõhtu. Galerii!

May 13, 2019

Reedel, 10. mail kogunesid ilu, moodi ja gurmeed hindavad kaunid naised, kelle hulgas olid ka paljud Miss Estonia kroonitud pead, pealinna ööklubisse Prive. Toimus populaarse Womens Club üritustesarja järjekordne meeleolukas pidu, mille meeleolu koheseks loomiseks antakse traditsiooniliselt kõikidele saabujatele näppu kingikotike, mis peidab endas alati väärikaid ja ihaldusväärseid kingitusi.

Womens Club naisteõhtu sisaldab alati rohkelt maitseid ning seekord said külalised nautida tervislikke ja maitsvaid suupisteid firmalt FitFood. Gurmeenaudingud jätkusid Kala&Kala austrikoolituse ja nende veealuste maitsepärlite maitsemisega. Joogimaitseid tutvustas Pernod Ricard Estonia esindaja, kes segas Lillet aperetiivi värskendavaid kokteile.

Õhtu peaesinejateks olid Miss Estonia kroonitud kaunitarid kelle poolt pakutavas moeshow saime näha kauneid suviseid rõivaid firmadelt Monton, Mosaic ja Bastion.

Womens Club naisteürituse teiseks ülimalt toredaks traditsiooniks on rohked auhinnaloosid, milles võidukad said kingitusteks nii Parisax Professionals kosmeetikat, Cryo21 iluhooldusi, Lillet rannalina ja päikeseprillid, Thai Orchid SPA massaaži kinkekaardid, Flowerhead kinkekaardi ja palju muud väärtuslikku ja kaunist. Iga külalise kingikoti sisust sai leida taljesõbraliku Red Chocolate kommikarbi ja karbikese Buckley London sõrmusega, mille oli välja pannud firma Glanz & Glamuur.

Soovijad said omale lubada ehtsa Tai massaaži demoprotseduuri ja liikudes lõhnadega täidetud ruumi sai omale kaasa vastavalt oma soovile aroomiõlidest kokku segatud ergutava, kirge tekitava või hoopis rahustava pisikese lõhnapudelikese. Selle särava ja meeleoluka maikuu reede õhtu juhiks oli šarmantne Juhan Krull ning kauneid külalisi jäädvustas hinnatud seltskonnafotograaf Erlend Štaub.

You may also like

Leave a Comment