Home Ilu-uudised MAX FACTOR #MyFactor kampaaniat esindab Eestis Elina Netšajeva

MAX FACTOR #MyFactor kampaaniat esindab Eestis Elina Netšajeva

October 1, 2018

Max Factori #MyFactor kampaania on pühendatud iga naise unikaalse ilu tähistamisele. Selle põhieesmärgiks on tuua naistes välja omadused, mille üle uhkust tunda.

Paljud naised arvavad, et jumestus on mõeldud selleks, et peita midagi, millega ei olda rahul või millega varjata ebakõlasi. Max Factor kutsub üles kasutama meiki, et tuua välja igaühe ainulaadsus. Vaata ennast. Mida Sa näed? Mida endas armastad? Mille üle oled uhke? Mis on Sinu faktor?

Max Factor valis sel sügisel #MyFactor Eesti kampaaniat esindama armastatud lauljatari Elina Netšajeva. Elina osutus valituks tänu tema säravale iseloomule, töökusele kui ka ta klassikalisele ilule, mida saab oskuslikult valitud meigitoodetega  veelgi enam välja tuua. Määravaks sai ka tema suur tuntus nii päriselus kui sotsiaalmeedias, et #MyFactor kampaaniat oluliselt esile tõsta.

Milline on Elina sinu #MyFactor ?

“Ma arvan, et minu faktor on minu positiivne ellusuhtumine ja naeratus,” arvab Elina. “Iga naisterahva jaoks on oluline välja näha hoolitsetud ja ilus. Usun, et just läbi #MyFactor kampaania saame ühiskoos seda kõikidele naistele meelde tuletada ja igaühe erilise ilufaktori välja tuua,” lisab ta.

Max Factor on tõeliselt pühendunud naistele ja nende tegeliku eluga seonduvale ning pakub sellest lähtuvalt meigikunstialast inspiratsiooni just neile vajadustele suunatud toodete ja vahendite kaudu.

Maailma juhtivamaid ning innovaatilisemaid kosmeetikafirmasid Max Factor rajati 20. sajandi alguses Poola päritolu kosmeetiku poolt. Hr. Max Factor mõtles välja värviharmoonia kontseptsiooni ning näo kuju ja tooni arvesse võtva meigidiagnoosi personaliseeritud jumestuslahenduste jaoks. Mitmeid auhindu ning Hollywoodi staaride südameid võitnud hr. Max Factor uskus, et iga naine võib olla kaunis kui tal on olemas vajalikud meigivahendid. #MyFactor kampaania abil hoiab bränd hr. Max Factor pärandit, inspireerides ja innustades naisi olema parim versioon endast.

Täna on Max Factor jumestuskunstnike eelistatuim meigibränd. Hr. Max Factori pärandit kannab edasi ülemaailmne meigikunstnike kommuun Wendy Rowe juhtimisel.

Rohkem Max Factori uudiseid ja infot uute toodete ning kampaaniate kohta Max Factori ja Elina Instagramis: @maxfactoreesti ja @elinanechayeva

You may also like

Leave a Comment