Home Hooaja outfit Naine nagu inspiratsioon!

Naine nagu inspiratsioon!

November 24, 2016
Photographed by Mario Testino, Vogue, August 2003

Diane von Furstenberg on moelooja, kes on loonud unustamatuid rõivaid naistele oma New Yorgi moemajast, mille kandjate hulka kuuluvad ka kuulsused sh Cambridge’ hertsoginna Kate.

Miks Diane Von Furstenberg Coollooki inspireerib?

Lisaks põnevale karjäärile luues maailmakuulsat moebrandi, on moeloojal olnud kirju elu kasvades ülesse Brüsselis ning abielludes üsna noores eas, 22-aastaselt printsiga. Oma raamatus kirjutab globaalse eduga naine nii sellest, kuidas ta oma moemajaga algust tegi, kui ka sellest, kuidas oma võitluses vähiga ellujääjaks jäi. Tervise ja ilu teemadel kirjutab Diane von Furstenberg pikemalt, käivad need ja mood siiski käsikäes. Kuigi raamat on Eestis saadaval vaid inglise keeles, soovitab Coollook seda lugeda. Kogemus on kindlasti silmaringi avardav!

Diane Von Furstenbergi signatuur on wrap-kleit, mis käib pealt paelakesega kinni. Lihtne ja elegantne, ometigi oli tema just esimene moelooja, kes selle lõike maailmakuulsaks tegi. Kleiti on esile toodud nii punase vaibaga moeauhindade jagamisel kui ka endise USA esileedi valikuks osutunud. Pildivalik allpool.

You may also like

Leave a Comment