Home Hooaja outfit SNKT saatetiimi soenguvõlur Krista Adrat- Minu “must have” ilu- ja moetooted!

SNKT saatetiimi soenguvõlur Krista Adrat- Minu “must have” ilu- ja moetooted!

October 3, 2018

7. oktoobril algab teleeetris taaskord  kaasahaarav saade “Su nägu kõlab tuttavalt” ning esimesed osad on juba filmitud. Oma tihedast töögraafikust leidis meile aega vastata, millised on tema nn. must have ilu- ja moetooted, SNKT saate juuksuritetiimi andekas soengutemeister Krista Adrat.

Krista on saate lavatagustes toimetanud mitmeid aastaid, teda kutsutakse ikka- ja jälle tagasi, sest ta on põhjalik ja töökas, samuti peab mainima, et ka stiilne ja ilus naine. Igapäevaselt muudab ta teiste juukseid kauniteks ja kaunimateks Stockmanni läheduses asuvas juuksurisalongis Glam Hair.

Millised ilubrändid on sinu hetkelemmikud?

Kasutan asju, millesse ise usun –  Wella, Max Factor, Elizabeth Arden, Kanebo on mu lemmikud. Juuste hooldusega saan ise hakkama, aga nahahoolduse jätan siiski professionaalide hooleks. Külastan kindlasti igakuiselt kosmeetikut ja massööri.

Mis on sinu kolm “must have” iluoodet?

Need on Wella juuksehooldustooted, millest ainult kolme välja tuua on eriti keeruline. Hindan väga Wella sarja Invigo šampooni, palsamit, maski. Kindlasti vajavad mu juuksed Oil Reflection toitvat ja tugevdavat õli. Soengu tegemiseks kasutan EIMI sarjast Ocean Spritz soolaspreid, mis muudab juuksed kohevamaks ja mida viimistlen lakiga.

Milline riietumisstiil on kõige sinulikum?

Mul ei ole välja kujunenud oma kindlat stiili – kannan kõike vastavalt olukorrale ja tujule. Kuigi pean tunnistama, et mulle meeldivad pigem erilised ja kerge kiiksuga riided. Tähtis on oskus neid välja kanda!

Lemmikud oma riietuses/jalanõudes/aksessuaarides?

Riietuses eelistan kiirmoodi, kuna soovin tihti oma garderoobi vahetada. Aga alati on seal olemas teksad, jakid/pintsakud ja sallid.  Armastan kontsakingi, mida on mul palju (vahest liigagi), kuid kasutust leiavad harva. Tennised, kiire elutempo ja mugavus teevad oma töö. Aksessuaaridest meeldivad mulle erinevad ehted! Vahetan neid igapäevaselt. Hetke vaieldamatu lemmik on disainehteid valmistav  kaubamärk Littlebitdesign. Sõnum, mis mind siinkohal väga hästi iseloomustab: Fuck the jewelry, wear attitude!

Kui palju sa jälgid oma riietuses hooaja kõrgmoe suundi?

Tahaksin öelda, et mitte just väga, aga ometi on mu garderoobi sattunud aina rohkem pükskostüüme, kõrge pihaga teksaseid ja oversized jakke. Kas see ongi kõrgmood? (Coollook vastab: Jah just! ) Loe siit: 2018. aasta sügis-talvine mood

Sinu inspiratsiooniallikad?

Loomulikult jälgin erinevatest sotsiaalmeedia kanalitest (Facebook, Instagram, Pinterest) tööalaseid lehekülgi. Aga kuna teen palju koostööd moekunstnikega, siis ka nendelt saab palju ideid, mõtteid ja värvilahendusi, mida igapäevases töös kasutada.

Küsisime lõpetuseks Kristalt, et milline on naiselik naine?

Naiselik naine on kindlasti enesekindel, hoolitsetud välimusega, positiivne, õnnelik, naeratav.

Vaata ka modedisaneri ja Mari Design brändi looja Marilin Sikkali lemmikute vastuseid SIIT

Iluhoolikust meigikunstnik Reet Härmat aga tõi  oma lemmikud  esile SIIN.

 

 

You may also like

1 comment

Iseloomuga ehted Littlebitdesign „F... the jewelry, wear attitude!" Intervjuu! November 22, 2018 at 11:16 am

[…] Need on tõeliselt iseloomuga nn. attitudega ehted. Krista Adrat ütles oma intervjuus SIIN, et „Hetke vaieldamatu lemmik on disainehted valmistav kaubamärk Littlebitdesign. Sõnum, mis […]

Reply

Leave a Comment