Home Hooaja outfit Inspireeriv naine Andra Vagur – stiilne ja kaunis pro-liiga bikiinifitnessist

Inspireeriv naine Andra Vagur – stiilne ja kaunis pro-liiga bikiinifitnessist

December 10, 2018

Meie väikese rahvaarvuga Eesti on paljudel spordialadel maailma tippe pakkunud. Kevadised Euroopa fitnessi meistrivõistlused tõestasid, et Eesti tase on märkimisväärselt kõrge ja meie kulturismi ja fitnessi koondis tõi koju seitse medalit. Kuna suvi pole enam kaugel, siis oleks aeg leida motivatsioon endki vormi viia. Ammutasime inspiratsiooni vestlusest ühe Eesti säravama fitnessitähega- Andra Vagur, kelle mõtted innustavad nüüd vast sindki.

Fitness on võistlusspordiala, milles võisteldakse keha proportsioonides, liikuvuses ja ilus. Varem ratsaspordiga tegelenud Andra Vagur alustas fitnessitreeningutega kuus ja pool aastat tagasi, kuna soovis pärast lapse sündi oma lihaste toonust tõsta ja natuke ka kehakaalus juurde võtta. Pooleteise aasta pärast jõudis ta juba oma esimesele välisvõistlusele – Loaded Cup –, kus ta saavutas oma kategoorias esimese koha.

Esimene võistlus viis Andra emotsioonid lakke: “Kõik atleedid tundusid nii head! Ma ei pidanud ennast tugevaks vastaseks, aga endalegi üllatuseks läksin ja võitsin! Need emotsioonid ja tunded olid ületamatud.”

Sa treenid 4–6 korda nädalas ja lisaks viibid välisvõistlustel. Kuidas leida lapse ja pere kõrvalt fitnessiga tegelemiseks piisavalt aega?

Laps, pere ja fitness – see on tiimitöö! Meil on kodus kõik väga täpselt paigas ja teisiti ei saakski – kõik käib kindla plaani järgi. Oleme mehega omavahel ära jaotanud, mis päeval ja mis kell üks või teine lapse viib või toob. Kogu nädal on läbi mõeldud ja ette valmistatud.

Enne suuremat võistlust panen valmis kõik lapse koolinädala riided. Mõtlen läbi ka söögid ja vahepalad, mida poeg enne ja pärast kooli või trenni sööb. See kõik on üks suur planeerimine, distsipliin ja team work. Suur abi on ka vanavanematest, kellega poeg meeleldi aega veedab – armastame ja austame neid väga.

Võistlushooajal olen kodust eemal keskmiselt kaks korda kuus – võistlused on alati nädalavahetustel. Mõne kaugema sihtkoha puhul püüan võimalusel siiski ka veidi kauem kohapeal aega veeta ning tutvuda kohaliku kultuuri ja vaatamisväärsustega.

Milliseid oma saavutusi pead kõige tähtsamateks?

Kindlasti Euroopa meistrivõistluste hõbemedalit ja maailmameistrivõistluste pronksmedalit. Olen nii mõnegi Diamond Cupi liiga võistluste kuldmedali omanik. 2018. aasta parimaks võistluseks pean Malta Diamond Cupi, kus võitsin oma kategoorias kuldmedali ja õnnestus saavutada ka overall top’i kolmas koht, tänu millele sain pro-staatuse, mis oli ühtlasi ka minu suurim unistus. Nüüdseks võistlengi pro-liigas – seniseks parimaks võistluseks pean siiani Elite Pro Cancuni, mis leidis aset Mehhikos. Vorm oli hea ja tulemus rääkis enda eest – tugevas line-up‘is teine koht!

Mis sind motiveerib Andra, endast nii palju andma?

Minult on palju küsitud:  Kuidas sa suudad seda dieeti pidada? Miks sa seda kõike teed?
Ütlen ausalt, et see ei ole lihtne. Tihti on üsna karm ja raske. Aga nii ka elus… Ikka üles- ja allamäge.
Minus endas on need unistused ja soovid.  Just need hoiavad mind motiveerituna! Motivatsioon ongi kõige olulisem millegi õnnestumiseks. Selline sisemine jonn, mis ei luba alla anda. Olen maksimalist! Püstitan endale eesmärgi, töötan selle nimel, et mitte olla lihtsalt hea, vaid olla parim!
Lühidalt need neli asja:
Unistused, eesmärgid, tahtejõud, väljakutsed.

Mis on sinu ilu saladus ja milliseid rõivaid armastad kanda võistlustel ja igapäevaelus?

Ilu heaks kasutan häid kreeme: silma- ja näonahakreemi, mille on minu jaoks aidanud välja valida isiklik kosmeetik, sest mu nahk kipub olema probleemne. Need on näohooldustooted Sesderma valikust. Kasutan Anastasia Beverly Hills Brow Wizi kulmupliiatsit ja huultele kannan Clarins Instant Light Natural Lip Perfectorit. Juuksehoolduses armastan Nioxin tooteid. Minu võistlusriided valmistab Venemaa ettevõte SV Bikini. Igapäevariietuses armastan klassikat ja elegantset stiili.

Mis nõu sa annaksid naistele praegu, mil väljas on hall ja pime, nii et tekitab lausa käegalöömise tunnet?  Naiselik naine on hoolitsetud ja tark. Suvi ei ole enam kaugel ja kes tippsporti ei tee, siis just nüüd on hea aeg hakata end juba rannavormiks vaikselt treenima.

NB! Andra Vagur instagrammi konto jälgijate numbri põhjal on inspiratsiooni saajate hulk muljetavaldav!

You may also like

Leave a Comment