Home Moenipid 3 ägedat nippi, kuidas redel sisustuselemendiks teha

3 ägedat nippi, kuidas redel sisustuselemendiks teha

May 2, 2018

Riiulid on vajalikud, kuid veidi vanamoelised. Riiulitesse asjade asetamine on toimunud juba aastatuhandeid, kuid riputamine redelipulkade külge on alles nüüd moodi läinud. Ole moekas ja osta endale sisustusredel, kuhu saab asju rippuma asetada. Selline redel on nii ilus ja kaunis dekoratiivelement, et seda ei soovitatagi ronimiseks kasutada. See on ainult ilu jaoks. Selliseid redeleid on võimalik leida Koduekstrast, kus neid on lausa kolmes erinevad värvitoonis. Lisaks on võimalik neile juurde osta erinevaid konksusid, nii on asju veel parem ja mugavam redelile riputada. Aeg on edasi läinud ning redel käib ajaga kaasas.

Koht, kus rätikud ja pleedid tahavad olla

Kindlasti on tuttav olukord, kus tahaksid, et rätikud oleksid ilusasti kokku pandud ja kapis, kuid iga päev läheb neid ka jälle vaja. Ukse najal märjalt rippudes jäävad rätikud ette ning kogupilt ei näe ka väga esteetiline välja. Lahenduseks ongi riputada rätikud redelile. Tänu redelipulkadele on neid lihtne sinna kuivama panna ja vajadusel jälle võtta. Jääb ära tüütu ootamine ja jälgimine, et millal rätikud ära kuivavad, et need siis jälle kokku voltida ja kappi toppida.

Teine viis, kus selline redel kasuks tuleb on rõdu või terrass. Asetage ilusad ja soojad pleedid redelipulkadele ning tõstke redel õue. Külalised tulevad, lõbutsevad, grillivad ja kui külm hakkab, siis saavad kohe endale sooja pleedi peale võtta. Väga mugav ja praktiline lahendus.

Redel, mis õitseb koos lilledega

Olenemata sellest, kas ollakse toas või õues, siis lilli on vaja ikka kuhugi panna. Kui asetada lilled näiteks horisontaalselt, siis tihti jäävad ühed lilled teiste varju. Mõni väike ja lühikese varrega lill ei paista üldse teiste tagant välja. Kui sul on redel, siis on võimalik asetada kõik lilled vertikaalselt ülevalt alla ja alt üles. Näiteks kui on väike rõdu või toas vähem ruumi, siis selline paigutus hoiab kõvasti põrandapinda kokku ning näeb ka väga lahe välja. Õues terrassil saab redeli külge ka laternaid riputada ja toas jällegi elektrilisi valgusteid ja tulesid. Erinevaid variante on palju.

Aga, mis saab siis teistest asjadest?

Riideid ja asju on kodus palju. Mõned asjad on sellised, mis võetakse aastas paar korda välja, kuid teisi on iga päev vaja. Kui käia lahtiste silmadega oma kodus ringi, siis kindlasti märkad seal esemeid, mis jäävad tihti laokile just sellepärast, et neid on pidevalt jälle vaja võtta. Näiteks päikeseprillid, kõrvaklapid, vihmavari ja käe- või seljakott. Riputa parem kõik need asjad redelile külge, nii säästad aega asjade otsimisega ning samas tekib ka rohkem ruumi ja korda sinu elamisse.

Möödas on ajad, kus võeti redel välja, et kärpida õunapuid või lage värvida. Paljud kunagised praktilised tarbeesemed on muutunud trendikateks dekoratiivelementideks. Näiteks kriiditahvlid pole ammu enam ainult selleks, et koolis tunde läbi viia, vaid ilutsevad pigem trendikates köökides ning sinna saab märkmeid kritseldada. Sama lugu on  nööri ja pesulõksudega. Need hoiavad üleval pigem kallite inimeste fotosid kui märga pesu. Redel pole ka enam ainult tööriist, vaid trendikas sisekujunduselement, mis muudab teie kodu veel omanäolisemaks pulk pulga haaval.

 

You may also like

Leave a Comment