Home Hooaja outfit Midagi meestele selle hooaja moelavadelt

Midagi meestele selle hooaja moelavadelt

December 13, 2016

Oleme kokku noppinud trendikaimad palad Londoni, Milaano ja Pariisi moelavadel. Sel korral just meestele mõeldes.

Vasakult paremale: Bottega VenetaValentinoLou Dalton

Ruudulised mustrid

Iga endast lugupidava härrasmehe garderoobis võiks olla midagi ruudulist. Julgemad võivad kanda tervikkomplektina ruudulist ülikonda, kuid kes soovib veidi oma väljanägemisse aktsenti lisada võib julgelt otsustada ruudulise pintsaku kasuks, mida näiteks teksadega koos kanda ja tulemuseks tekib stiilne smart casual look. Eriti maitsekas on miksida ruudulist koos musta nahaga – olgu selleks nahkpüksid või põnev mustast nahast üleõlakott.

Vasakult paremale: Astrid AndersenCalvin Klein CollectionVersace

Läikiv metalsus

Nende kolme näite puhul meeldib eriti, et moeloojad on lasknud fantaasial lennata ja toonud kosmonautika Maale lähemale. Ka futuristlik võib olla soe ja praktiline. Siinsetest valikutest on lemmikuteks põnev kapuuts, mis seestpoolt oranži kilega. Paratamatult meenub seda efektset jopet vaadates The Weeknd, kes oleks selles jopes tõeline Starboy nagu ütlevad seda ka ta laulusõnad. Iseloomu oleks sellel staaril kindlasti piisaval, et see julge jope jahedamatel ilmadel muretult välja kanda.

Vasakult paremale:  Roberto CavalliDries Van NotenGucci

Tikandid

Geniaalsed Cavalli, Noten ja Gucci tõestavad oma loominguga, et tikandid ei kuulu vaid naiste pärusmaale. Kelmikad jakid, millele lisavad originaalsust vinged tikandid on igati kiiduväärseteks detailideks muidu sageli mannetult tavapärastel jakkidel. Lihtsamate riietega kokku miksides, nt teksade ja t-särgiga, rõhutab jakk veelgi enam kandja isikupära ning ei mõju liiga ülepakkuvalt.

Vasakult paremale: BurberryFendiDolce & Gabbana

Karvased kasukad

Moelavalt vastu vaatavad meestekasukad meenutavad paraku naistemoes ilma tegevaid tibukasukaid, mida leiab nii heleroosades kui ka helesinistes toonides. Kahjuks ei ole meestele mõeldud tibukasukad kuigi maskuliinsed. Kõrgmoest inspireerituna võib ehk jahedamal talvepäeval koduhoovis selliselt aega parajaks teha, ent linnapildis oleks selline lohakas väljanägemine üpris maitsetu.

Vasakult paremale: Alexander McQueenBalmainBurberry

Eelmiste sajandite militaarsus

Kui romantiliseks muudab kandja ajaloolises stiilis militaarjakk. Sellise rõivaeseme väljakandmiseks piisab kui kombineerida jakk näiteks kaelasalli ja mustade teksadega. Paratamatult silm puhkab kandjat vaadates ning meenuvad Prantsuse revolutsiooni aegsed kangelased, kes olid tõelised romantismi ajastu peategelased. Ahh, kui vaid oleks rohkem suurtest ideaalidest inspireeritud esemeid tänavapildis!

 

Pildid: Vogue France

You may also like

Leave a Comment