Home Ilu-uudised 5 nippi: aksessuaarid, mis teevad just praegu iga garderoobi põnevaks

5 nippi: aksessuaarid, mis teevad just praegu iga garderoobi põnevaks

February 17, 2017
coollook-choker

Mood on niivõrd mitmekülgne ja võimalusterohke, et mõte tänapäeval veel igal hooajal oma garderoob välja vahetada tundub täiesti otstarbetu. Juba ühe eriti stiilse elemendi või aksessuaariga saad oma looki’i väga palju muuta. Täna keskendumegi eriti ägedatele aksessuaaridele, tänu millele saad sa oma garderoobi sel hooajal hõlpsalt värskendada.

Niked ja Reebokid ööklubisse!

Tossud, tennised, ketsid – kuidas iganes soovite. Mõned aastad tagasi tabas ka Eestit suur tossude hullus, mis kestab siiani. Kui jalas on Nike või Reebok, siis järelikult oled stiilne! Vanakooli brändid on saanud uue ilme ning on väga populaarseteks saanud. Eriti in on näiteks Reebok, Adidas ja New Balance. Ammu enam ei ole tossud ainult treeningjalanõud, vaid stiilsed vabaajajalanõud. Isegi mitte ainult teksaga, vaid ka kleidi ja seelikuga. Siiani pole moest kadunud ka tennised, ehk vanad head ketsid, valged või punased – vali ise. Kuna moes on ka samet, siis miks mitte soetada omale hoopis paar lahedaid sametist tenniseid või hoopis karusnaha imitatsiooniga. Õnneks selle moeröögatuse taga peitub vaid puhas mugavus, sest kes ei tahaks stiilsetes ja mugavates ketsides päev läbi ringi liikuda või hoopis ööklubis tantsu vihtuda.

Seksikad chokerid

Kas mäletate, kui kunagi 90-ndatel kanti ümber kaela neid kummist ja võrgust kaelapaelu? Need on tagasi ja saanud hoopis uue ilme ja nime – choker. Neid on nii palju erinevaid, et saad otsustada kas soovid veidi rokilikumat look’i või hoopis midagi naiselikumat. 

Müts, mis tõesti ehib su pead

Mütsid ei ole vaid pelgalt peakate külma eest, vaid on lahedad stiilielemendid. Lodud, klassikalised, nokamütsid  või kaabud – kõik on in! Ja loomulikult ei pea nokamütsi kandma vaid dresside ja tossudega!

Plikalikud seljakotid

Chokerid pole ainsad aksessuaarid, mis on taas vallutanud moemaailma. Moodi on jälle tulnud ka seljakotid. Ka neid on palju erinevaid, on pisikesi ja tütarlapselikke või hoopis veidi hipilikumad. 

Kõrged kontsad endiselt au sees

Mitte kuhugi ei ole kadunud ka kontsakingad! Veel enam, ära karda kanda erilise kujundusega ülinaiselikke kingi. Näiteks kõrgeid lakknahast ja terava ninaga või hoopis roosasid sametisi, millel seod paelad  ümber sääre. 

You may also like

1 comment

Lepatriinu October 25, 2017 at 7:41 pm

soovitan julgelt piiluda epoodi nagu on https://aksessuaarid.ee/, väga ilus ja suur valik erinevaid moeaksessuaare ja ehteid

Reply

Leave a Comment