Home Soovitused Ägedad sisustuselemendid sinu elamisse

Ägedad sisustuselemendid sinu elamisse

February 28, 2020
Sisustuselemendid

Kevad on omadega meie ukselävele jõudmas – oleme juba saanud tunda päris mõnusat paitust päikeselt, linnud laulavad meile hommikul äratuseks oma viisijuppi ning päris mitu korda olen õues jalutades avastanud end mõttelt, et päris soe on – peaks vist ühe kihi vähemaks kiskuma.

Kõige sellega saabub mul ka iga-aastane tuhin kodus pisut muudatusi teha. Oma inspiratsioonirännakute käigus erinevates sisustuskauplustes leidsin just Koduekstrast ühed ägedad sisustuselemendid, mida tahaksin ka teiega jagada.

Elu raamides

Kui palju on teil mälestuseks pilte oma põnevatest seiklustest ja teile lähedastest, mis on samas jäänud kõik kuhugi pilveserverisse või paremal juhul sahtlipõhja? Miks mitte tuua need oma elamisse, et need oleksid ühtaegu nii sisustuselemendid kui ka mõnusaid emotsioone esile kutsuv meenutus kõigest toredast, mis elul meile pakkuda on.

Need tumedad raamid võib lausa koos kaasasolevate piltidega seina panna – vaadake vaid kui vinged tegelased. Samuti võid seinale panna kollaaže üritustest või sõpradest või miks mitte üldse oma pere väiksematest – nii on nende kasvamisel võrdlusmoment pidevalt olemas.

Looduse kunst

Teinekord pole majja värskenduse toomiseks vaja enamat kui mõnda väikest oksakest. Mina leidsin omale vaasi neist terve kimbu. See eksootilise välimusega kunst-kõrkjaline annab su elamisele natuke salapära ja erilisust, aga on samas ka piisavalt tõepärane, et võiks ka kõige teravama silma omaniku ära petta. Kindlasti on sul kodus neile mõni maitsekas vaas – leia see välja ning too oma riiulile või toanurka midagi väga põnevat.

Pane elamine ehtesse

Ma ei tea, kuidas teiega, aga minul on enamus ehetest peidus sahtlites, karpides, karbikestes, topsikestes nii, et nende kättesaamine tihti matrjoškaga mängimisena tundub. Miks mitte jätta mõned kaunimad neist kättesaadavale kohale – nii on sul endal vähem tagaajamist ning saad neid kasutada ka kodu sisustamisel. Just selleks on Koduekstras saadaval ehetehoidikud, mis võivad olla kujult nii kuldsed ananassid kui ka sukelduma hakanud vaalaskalast veel üle merepinna paistev sabaots.

Ega muidugi kõiki ehteid ei saa kodu kaunistamiseks kasutada, mõndasid ongi mugavam hoida eraldi karbis. Ananassitemaatikaga jätkates – ehtekarp, kaunistatud ilusa ananassiga, kõike katmas kuldse kaanega.

Ürgne ja loomalik

Mul oli lapsepõlves palju kokkupuuteid loomasarvede ja koljudega – mu vanaisa oli jahimees, kes küttis vaid enda tarbeks. Ja kõik, mis loomast üle jäi, leidis ühel või teisel moel ka kasutust. Just need põnevad koljud ja sarved leidsid tee saunamajakese seinale ning sellest saati on need mind ka paelunud.

Samas ei pea need loomasarved olema üldsegi päris, et anda edasi seda ürgsuse tunnet – mingit sügavamat taju meie sidemest loodusega ning sellest kuivõrd seotud me end ümbritsevaga oleme. Elutuba, lugemistuba või miks mitte saun või aiamajake – sobilikud on need, kui sisustuselemendid, maitseka kasutuse puhul igal pool.

Soovitan ka teil minna mõnele inspiratsioonirännakule – käige läbi loodus, linn ja kõik erinevat sorti kauplused ning kui tuleb mingisugune sisustustuhin peale, siis võite kindlad olla, et Koduekstras on sisustuselemendid väga laias valikus olemas.

You may also like

Leave a Comment