Home Ilu-uudised Saime tuttavaks maailma noorima self-made miljardäriga- Kylie Jenner

Saime tuttavaks maailma noorima self-made miljardäriga- Kylie Jenner

March 14, 2019

Saime tuttavaks muidugi ülekantud tähenduses, seda hiljutise USA äriajakirja Forbes iga-aastase planeedi dollarimiljardäride edetabeli uudise raames. Uudises anti ühtlasi teada, et selgunud on uus noorim self-made miljardär, kelleks on 21-aastane Kylie Jenner. Tema varandus on ka eurodes ületanud miljardipiiri. Otsustasime temaga paremini tuttavaks saada.

Alustuseks hakkasime jälgima tema instagrammi kontot. Seejärel guugeldades selgus, et Kylie Jennerile kuulub üle maailma tuntud kosmeetikafirma «Kylie Cosmetics», mille tegutsemiseaeg on vaid napp neli aastat. Kylie on self-made miljardär, olles kogu oma firma üles ehitanud ise, mitte päranduse teel miljardäride ja noorimate järjestuse edetabelisse tõusnud.

Uudise valguses hakkasin mõtlema, et kuigi olin kursis, et Kylie Jenner on USA-s tabloidide ja ka meie kodumaises meedias küllaltki sageli pildis eeldasin, et ta on artiklites tõsielustaarina figureerimas. Tema kosmeetikaärist ei olnud ma millegipärast teadlik. Üllatusena tuli ka tema miljardäri staatus. Ilmselt ei olnud ma temaga seotud uudiseid korralikult läbi lugenud.

Miljardit väärt kosmeetikaäri

Ise välja teenitud miljardil oli samas teatuid eeliseid. On ju Kylie tõsielustaaride Kardashianide klanni pereliige ja nagu ta ise on sõnanud, et õnnestumistele on lisaks ettevõtlikkusele tugevalt kaasa aidanud varasem tuntus. «Sotsiaalmeedia on suurepärane platvorm,» on Kylie Jenner välja öelnud ja lisanud: «Mul on seal nii lihtne juurdepääs oma fännidele ja klientidele». Kuigi Jenneri firma kuulub täielikult naisele endale siis PR-i ja finantspoolega tegeleb tema ema Kris Jenner. Sain teada ka, et Kylie Cosmetics eriline müügihitt on olnud erinevad huulepulgad ja huulelainerid ent tootevalikus on ka jumestustarvikud, põsepuna, peitepulgad, valgustpeegeldavad kreemid, kulmude kontuurimise komplektid ja palju muudki veel.

Number miljard tundub hoomamatu. Kui miljon on kuidagi veel ettekujutletav, siis mida tähendab rahaliselt miljard eurot? Midagi paremat kohe võrdluseks pähe ei kerkinud, kui palusin oma pojal välja arvestada, mitusada aastat peab Eesti keskmist palka teeniv inimene tööl käima, et selline number pangakontole koguda. Selgus, et mitukümmend tuhat, ligi sadatuhat. Vastuseks sai:  75 757 aastat.

Tutvusime Kylie tuntuseteekonna ja perekonnaga

Taaskord andis Google hea ülevaate sellest, et tema emal ja isal on kahepeale kokku üheksa last. Kyliel on neli poolõde/venda ema poolt ja nemad on Kardashianid ning kolm poolvenda/õde isa poolt, kes on Jenner perekonnanime kandjad, lisaks üks pärisõde. Sellest kõigest saate ise lugeda täpsemalt Childhoodbiography kodulehe lingilt siit

Armas tedretähnidega väike Kylie, olles pesamuna, sattus tõsieluseriaali kui ta oli vaid 10- aastane. Seega võisid vaatajad näha kuidas möödus tema teenager aeg, koos selle eluetapi hormoonide poolt mõjutatud tujude- ja välimuse muutustega. Ta oli imeilus lapseke! Sarnaselt nagu tema kõik õed, on loodus talle kaasa andnud rohkelt seda, mida mina pean naise juures ilusaks. Sedasi mõtleb ka kogu maailm. Modellindus, tähelepanu, avatud uksed jne… Aga edukus ei põhine vaid ilusa välimuse kingitusel. Tegususe ja sihikindluse geenid pärinevad ilmselgelt tema vanematelt. Kylie ema on ütlemata tubli, tugev ettevõtjast naine nii enne avalikku showd kui ka praegu. Tema isa, kes nüüdseks on maailma kuulsaim avalikult transseksuaalne naine (endine Bruce ja nüüd Caitlyn Jenner), võitis 1976 aasta Montreali olümpiamängudel kümnevõistluse kulla. Kylie aga kasutab kõiki oma geneetilisi kui tähelepanuga saavutatud eeliseid targasti, lisades juurde töökuse ja loomingulisuse, julguse ning kire.

See kõik on teinud temas uue rekordiomaniku- olla kõige noorem iseteenitud raha miljardär maailmas, mis on absoluutselt imetlusväärne!

 

You may also like

Leave a Comment