Home Soovitused Ajatult kaunid sametkarbid

Ajatult kaunid sametkarbid

September 19, 2019
Sametkarbid

Samet on üks  minu lemmiktekstiilidest – soe, pehme ja nagu pealkirjaski märgitud – ajatult kaunis. Ja kuigi see moest kunagi välja pole läinud, võib siiski öelda, et samet hakkab tegema tagasitulekut nii sisekujunduses kui ka rõivamoes. Ühe näitena saan teile tuua ilusad sametkarbid, millest ma kergelt öeldes vaimustuses olen. See valik muideks on leitav ei kusagilt mujalt kui kauplusest Koduekstra, mis on täis teisigi ilusaid üllatusi.

Karbid igapäevastele asjadele

Seerias on terve valik erineva kuju ning suurusega karpe, mida tühjadena saab mugavalt üksteise sees hoida. Hea valikuna elutoas kasutan mina kandilisi, käepäraste käepidemetega karpe. Varem mitte nii palju kasutust leidnud riiulitele on need sametiselt pehmed toonid justkui loodud ja saan palju vajalikku hoopis mugavamal moel hoiustada. Näiteks selles kõige suuremas on lõpuks koht minu diivanitekil, mis muul ajal rändas ühest diivani otsast teise või hoopis põrandale. Samuti on need kandilised sametkarbid ideaalsed dokumentide ja muu paberimajanduse hoidmiseks.

Ümmargused roosat karva karbid on ideaalsed kõiksugu käsitöötarvikute jaoks. Kunstitarbed – pliiatsid, pintslid ja värvikomplektid ning samuti ka õmbluskraam leidsid nendes omale väga õige koha. Neid on muide ka väga mugav üksteise peal tornilaotuna hoida.

Lisaks erinevatele karpidele leidsin omale ka sametise ajakirjade hoidja. See on üks nendest asjadest, mida ma ei teadnud, et ma vajasin, kuni see lõpuks mul olemas oli. Mulle väga meeldib trükimeediat lugeda, ajakirjades inspiratsiooni ja mõtteid ammutada ning sellele saateks ka mõnusalt diivanil kohvi juua, kuid varem oli selle tagajärjeks ka ajalehtede ja ajakirjadega kaetud elutoa laud. Enam mitte. Kogu vajalik perioodika leidis omale käepärase koha.

Oh neid sametisi ehtekarpe

Aja jooksul on mul ikka kogunenud küll kõrvarõngaid, kaelaehteid, sõrmuseid ja muud taolist. Praeguseks hetkeks on neid nõnda palju, et mitte miski ei paista selle kogu keskelt välja. Ei enam. Imeilusad sametkarbid aitavad mul kõike seda sorteerida ning annavad mu ehetele ka neile väärilise koha. Lisaks muule heale on need karbid ka suurepärased sisustuselemendid, need lisavad toale värvi ja materjalist tulenevalt ka soojust. Väikesed asjad, mis annavad palju juurde.

Lai valik kõigile

Lisaks eelmainitule on Koduekstra valikus ka muid sametisi põnevusi – näiteks on kaanega sametkarbid saadaval kandilises vormis ning päris mitmes toonis. Lubage ka teie enda koju seda sooja ilu, mida samet materjalina pakub. Pehme nii silmale kui katsumisele, täiustab see kujunduselemendina igat teie tuba ning annab karpidena praktilist kasutusruumi. Astuge Koduekstrast läbi ja leiate kindlasti ka omale midagi põnevat!

You may also like

Leave a Comment