Home Ilu-uudised Kaunid ripsmed ja kulmud seerumi abiga. Maxeylash ripsmeseerum ja Maxeybrow kulmuseerum

Kaunid ripsmed ja kulmud seerumi abiga. Maxeylash ripsmeseerum ja Maxeybrow kulmuseerum

September 10, 2018

Ripsmed ja kulmud on näojoonte raamijad ning õnnelikud on need kellel on looduse poolt antud pikad, kaardus ripsmed ning tihedad, tumedad kulmud. Kui ripsmete või kulmude kasv vajaks turgutust siis soovitame kasutada üle kümne aasta meie Eesti turul saadaoleva USA firma Maxeylash spetsiaalsed tooteid- ripsmeseerum ja kulmuseerum, sest need tagavad juba nelja nädalaga kauni ja loomuliku tulemuse.

Ilusalongide teenused pakuvad küll võimalusi lisatud karvakestega lopsakate ripsmete ja kaunite kulmude efekti saavutada, kuid spetsiaalsete seerumitega on kõik oluliselt mugavam ning lõpptulemuski mõjub loomulikumana ja pole vaja muretseda, et lisatud karvakesed kukuvad ootamatul hetkel ära.

Seerumite koostis ja mõju

Seoses silma glaukoomi ja okulaarse hüpertensiooni raviga avastati, et patsientidel kasvasid ka ripsmete lopsakus. Kasvu turgutajaks oli toimeaine bimatoprost (prostaglandini analoog) ja tänu sellele avastusele sündis esimene ripsmeseerumi toode nimega Latisse, mida hakati retsepti alusel välja kirjutama inimestele, kes vajasid ripsmete kasvu turgutust. Ripsmeseerumid, mida saab osta ilma retseptita ja mis tõesti ka toimivad, sisaldavad sama ainele molekulaarse ehituse poolest sarnast ainet.

Maxeylashi üheks põhikomponendiks, mis pikendab ripsmete loomulikku eluiga, ongi analoogne koostisosa (Isopropyl Dihydro Noralfaprostal). Peale selle on sisalduses veel ripsmeid tugevdav biotiin (vitamiin B7), niiskust ja elastsust andev hüaluroonhape ning lipiidid, mis toidavad ripsmeid ning mille kasutamise järel muutuvad need pikemaks, tihedamaks ja tumedamaks.

Paljud taskukohasemad seerumid sisaldavad siiski vaid mõnda eksootilise taime ekstakti või natuke peptiide, mille mõju osas teaduslikke uurimusi tehtud ei ole ja seetõttu kipuvad nad aja jooksul turult ka kaduma. Maxeylash täidab oma lubadusi ja seda saan ka mina kinnitada, sest olen aeg-ajalt ise Maxeylash nii ripsmeseerumit peale kandnud kui ka kulmude turgutuseks kuuri läbi teinud ning tulemus on imeline. Lisaks kasvule on minu ripsmed ja kulmud muutunud silmnähtavalat ka tumedamaks.

MAXEYLASH’i ripsmekasvu soodustav seerum sisaldab aktiivainete kooslust, mis toidab ripsmeid ja tulemuseks on pikad, tihedad ja tumedad ripsmed juba 4 nädalaga! Hind 69 €

MAXEYBROW kulmuseerumiga saavutate tihedamad ja tumedamad kulmud juba 4 nädalaga! Hind 109 €

Seerumid on müügil hästi varustatud Euroapteekides, Ideaal Kosmeetika poodides, Tradehouse kauplustes ja Tallinki laevadel.  www.maxeylash.com

NB! FB-MÄNG

Kingime ühele sõbrannadepaarile FB-i jagamismängus ära komplekti ripsmeseerum+kulmuseerum.

Mängus osalemiseks hakka Coollook Fb-i sõbraks ja Maxeylash Fb-i sõbraks. Märgi ära oma sõbranna kellega sa kingitust jagada soovid ja oota 17. septembrit, mil me kuulutame välja õnnelikud võitjad.

You may also like

2 comments

Susan-C. September 10, 2018 at 10:39 am

Aitäh hästi kirjutatud postituse eest! Olen pikalt mõelnud proovida mõnd ripsmeseerumit peale seda, kui minu ilusad ripsmed ära rikuti. Ja kulmud… Peab nendele toodetele ikkagi võimaluse andma 😍

Reply
krista September 10, 2018 at 11:55 am

Tänud armsa kommentaari eest! Pane oma õnn ka FB-i mängus proovile. Mina väga kiidan Maxeylashi tooteid. Eelmisel suvel jäid mu kulmud kuidagi nigelaks ja kasutasin kulmuseerumit ning siiani on nad taas ilusad elujõulised ja tumedad ka peale ohtrat suvepäikest.

Reply

Leave a Comment