Home Soovitused Lauanõud, mis toovad su kööki kaasaegset disaini

Lauanõud, mis toovad su kööki kaasaegset disaini

September 19, 2019
Lauanõud

Sattusin hiljuti seiklema kauplusesse Koduekstra ning avastasin end mõtteis arutlemas kuivõrd olulist sisekujunduslikku rolli köökides mängivad lauanõud. Mõeldes sellele, millise ülesehitusega on minu köök, siis mõistsin lauanõude tähtsust kogu selle õhustiku ja meeleolu suhtes, mida ma oma seal tunnen. Selleks, et oma köögis teha kerge värskenduskuur, valisin ma Koduekstra laiast valikust endale väga meelepärase komplekti nõusid, millest ka teile kerge ülevaate kirjutan.

Helgelt stiilipuhtad

Muidu valget värvi lauanõud on kaetud mahedalt sinakat tooni disainiga, millel silm lihtsalt puhkab ja kuna nende kujundus on selle tuntud lihtsuse ilu seast üles leitud, siis mul on raske ette kujutada kööki, kuhu need ei sobiks.

Nõusid katavad kahte pisut erinevat stiili kujundused, mille põhielemendid on siiski samad – sinakat tooni kujutised lehekestest okstel. See pisut kitsama läbimõõduga kruus on lehekestega kaetud päris tihedal moel, mida tasakaalustab mõnusalt  teise tassi kergelt tagasihoidlikum olemine. Mõtle vaid, kuidas need ka sinu köögiriiulil kõrvuti olles lihtsalt tervet ruumi suudaksid värskendada.

Kruusidele sobivad suurepäraselt seltsiks samasuguste mustritega taldrikud, millelt oleks ideaalne pakkuda külalistele midagi, mis suu mõnusalt magusaks teeks. Tükike oma kätega valmis tehtud juustukooki koos jumalikult lõhnava india teega, mille kandjateks on sellised lauanõud – ideaalne viis, kuidas veeta üht lõunat sügisesel nädalavahetusel.

Kuigi tassid-taldrikud hoian ma tavaliselt riiulil või kapis, siis selle ilusa mustriga kausid võtsin omal pidevaks kasutuseks. Puuviljadel on nendes nüüd oma koht. Ja päevadel, kui ma neid endale luban, söön just nende kausside seest oma kommide ja küpsiste isu täis.

Köögile uus värskus

Köök on just see koht, kus mina oma hommikuga algust teen. Mulle on oluline, et see oleks mugav ja rahulik koht – ka silmale. Sedasi on kõige mõnusam seda päeva esimest kohvi nautida, seltsiks mõni värske võileib ja kellegi kauge jutt raadio kõlarist. Selliselt stiilipuhtad lauanõud on just see õige komplekt elemente köögi sisukujunduses, mis lubavad mul seal end mugavalt tunda ja nendega kaasnenud uus värskus, mis loodetavasti niipea veel ära ei kao, on lisaboonuseks. Too ka sina oma kööki uut värskus, selleks pole palju vaja – ainult mõned lauanõud Koduekstrast!

You may also like

Leave a Comment