Home Soovitused Stiilne riiul, mis kaalub vähe ja mahutab palju

Stiilne riiul, mis kaalub vähe ja mahutab palju

August 22, 2019
Riiul

Mina olen pidevas hädas ruumipuudusega, kui isegi mingit vaba pinda tekib, siis leiavad sinna tee uued aksessuaarid või muu igapäevane, mida pole kuigi mõttekas kuhugi kapisügavusse ära peita. Sellise probleemi vastu aitab läbimõeldud ja nutikas mööbel ning oma tähtsa tavaari organiseerimine. Kauplus Koduekstra pakub oma valikus üht väga stiilset riiulit, mis on ühtaegu praktiline ja vastupidav.

Pakub ruumi mitmel moel

Kui ma selle komplekti leidsin, siis teadsin kohe, kuhu ta minu juures tee leiab – esikusse. Tõsi, võib teda ju tegelikult igasse tuppa sättida, kuid minu vajadusi rahuldab see kõige paremini just esikus. Seal on mul igapäevaste asjade tõttu kõikse suurem segadus – kindad, mütsid, väiksemad aksessuaarid ning tagatipuks ka kõik see, mida koera jalutades vaja läheb on mul just välisukse ees ootamas ning see riiul on täpselt nii suur, et vabalt seda kõike ära mahutada.

Samasse seeriasse kuulub muide ka selline madal kapp, milles on kaks suurt sahtlit, kuid mis kõige tähtsam – seal saab mugavalt peal istuda. Kui varem oli mul esikus taburet, millel ma omale kingi jalga sättisin, siis sain kapiga selle asendatud ning vaba ruum on esikus palju praktilisemalt kasutatud. Just need suured sahtlid on ideaalsed, kus hoida koera mänguasju, enam ei jää nad jalgu ega võta esikukapil asjata ruumi.

Lisaks ka …

Kui see riiul ja madal kapp  sinu ruumipuudust ei vähenda, siis on nendele võimalik seltsiks võtta sellised ägedad karbid. Näiteks sobib see suurem väga hästi jõulukaunistuste hoiustamiseks. Väiksemas on mul küünlad. Karbid sobivad hästi kas nende mööbliesemetega kokku või miks mitte kuhugi mujale, näevad väga kenad välja ning neid võib vabalt hoida ka eraldi.

Kui ka sind vaevab pidevalt see ruumipuuduse mure, siis Koduekstra abil saad kindlasti sellele lahenduse. See ilus riiul, kapp ning juurde sobivad karbid toovad elamisse kindlasti värskust, kuid mis kõige tähtsam – saad asju käepäraselt ja praktiliselt ära organiseerida. Ja noh, üks lisakoht istumiseks kulub alati marjaks ära.

You may also like

Leave a Comment