Home Soovitused Looduslik lauapeegel just sulle

Looduslik lauapeegel just sulle

April 24, 2020

Juba ammustest aegadest on inimesi paelunud kõiksugu pinnad, mis meie kujutist meile tagasi näitavad – on selleks siis vaikne veesilm, poleeritud tükk metalli või hoopis nutitelefon oma selfie-kaameraga. Kõige suuremat rolli on siiski inimkultuuris mänginud just peeglid millest me mitte ainult ei näe seda kes me hetkel oleme vaid pisut sügavamal vaatlusel võime näha ka seda kust me oleme tulnud ja miks mitte ka kõike seda mida tulevik toob. Hiiglamasti sügav sissejuhatus postitusele kus soovin rääkida lihtsalt sellest kui äge võib olla üks lauapeegel (või isegi mitu), mida pakub kauplus Koduekstra.

 

Ühes loodusega

 Lauapeegel puudus mu kodust väga pikka aega, kuid nüüd andis see suur hulk vaba aega mul pisut šopata. Surfasin ma siis ringi koduekstra e-poes ning mida ma leidsin – lauapeegel, õigemini terve seeria neid, mis toovad endaga terve sületäie loodust kaasa. „Wood” seeria annab tänu puidule su elamisele juurde hubasust. Kõige asjalikum leid seni oli see ilus kahe klaasiga lauapeegel, mille üks ketas on kerge suurendava efektiga ning teisest näeb siis õiget pilti. Just see on mul aidanud nende viimaste nädalate jooksul end ka koduseinte vahel ilusana tunda.

Seeriasse kuuluvad ka kaks ovaalset peeglit, millest ühe teeb eriliseks jalga tehtud väike õõnsus kus võid hoida juukseklambreid, igapäevaseid ehteid või miks mitte nagu mina nüüdsest – hoia seal käekella. Teise võlu peitub aga rohkemas puidu kasutamises – lisaks jalale on ka peegli taguses kasutatud puitu rohkem ning seetõttu jätab lauapeegel ka palju soojema mulje.

Viimased kusjuures on mul mõlemad laual pidevalt ootamas ja sobivad väga hästi kokku lihtsama Skandinaavialiku disainiga – hele puit veel eriti. Kellel juba elamises puit domineerib, sellele võiks rohkem soovitada toda ehtesahtlikesega versiooni.

Kui teil on mingisugune põhjendmata viha kõiksugu ovaalsete või ringikujuliste asjade vastu, ärge muretsege – ka teile on lahendus olemas. Samuti kahte tüüpi kujundused –  ühel on puitu pisut rohkem paista, teine on väheke tagasihoidlikum. Mina eelistan ausalt öeldes pigem neid ovaalseid, aga seda eelkõige kuna need tõepoolest sobivad mu elamisse paremini. Ühtlasi on seal ka see vahva väike taskuke.

Kauplus Koduekstra e-pood on täitsa asjalik ning soovitan teilgi seal ringi kolada. Mis kõige tähtsam – kui tellitud kraam elamisse ei sobi, siis on asjade tagastamine ka imelihtne.

You may also like

Leave a Comment