Home Ilu-uudised Milline on hea kingitus sõbrannale või emale?

Milline on hea kingitus sõbrannale või emale?

December 12, 2019
Kingitus

Kas naistele jõulukinki teha on raske? Kui meeste käest küsida, siis paljud vastaksid, et mitte eriti, sest poed on ju põhiliselt just õrnemale poolele (loe tugevam) mõeldud tooteid pilgeni täis. Kui isegi sama brändi rõivapoodi kiigata, siis selgub, et meeste osa on vähemalt poole väiksem kui naiste osakond. Valikut on, kuid sellega seoses tekib jällegi uus probleem – milline kingitus siis valida? Eks tuleme sel korral teile appi ning vaatame, mida Koduekstral pühade ajal just naistele pakkuda on.

Winter Magic dušigeeli ja kehakreemi komplekt

Winter Magic bränd üllatab sellel jõuluhooajal väga armsa ning kompaktse kinkekomplektiga, milles on nii dušigeel kui ka kehakreem kenasti olemas. Ideaalne kingitus igale naisele, sest hea lõhnaga ning mõnusaid kehahooldusvahendeid läheb ikka ja alati vaja. Mõnusa vanilje lõhnaga ning ka kehale on seda väga mõnus kanda. Samuti võib kingipaki juurde lisada ka Winter Magic käe- ja küünekreemi, mis läheb väga hästi kokku nii duši- kui ka kehakreemiga.

Lisaks on veel antud sarjas olemas kinkekarp, kus on kehakreemi juurde lisatud unemask. Selline kingitus sobib eriti inimestele, kellel meeldib nädalavahetustel kaua magada. Kui mask ees, siis võib talvine päike hommikuti südamerahuga sisse paista ning und jätkub veel kauemaks.

Lambapiimaseep ning vahukommilõhnaline kehakreem noorele neiule

Lambapiimaseep on uus hitt kehahoolduse maailmas. Selle muudab eriliseks kõrge piimarasva, valkude, kaltsiumi, kaaliumi ja magneesiumi sisaldus. Lisaks sobib see õrnemale nahale. Sobib ka kehale, mitte ainult kätele ning on niisutava toimega. Paljud inimesed kasutavad lambapiimaseepi ka juuste ning näonaha pesuks. Kindlasti on see üks ainulaadne ning eriline kingitus.

Kui juurde veel lisada vahukommilõhnaline kehakreem, siis ongi ideaalne kingitus olemas noorele või hingelt noorele naisele. Mõlema toote pakendid täiendavad teineteist ning sobivad omavahel väga hästi kokku.

Kingitus

Mõnus kaneelilõhn ja küpsetatud õunad

Kes on tõeline jõulude fänn, siis talle sobiks väga hästi kinkekomplekt, kuhu kuulub kehakreem, dušigeel ja kreem kätele ja küüntele. Miks just jõulufännile? Eks ikka sellepärast, et kõik need tooted on küpsetatud õunte ning kaneelilõhnalised. Kaneelilõhna pakendil kirjas pole, küll aga meie tundsime seda. Kõik on samuti pakendatud kenasti punasesse jõulutemaatilisse kinkekotti, millega on mugav kingitus kallile inimesele üle anda.

Kui mingil põhjusel on sõbrannal, emal või töökaaslasel kõik need asjad juba olemas, siis üks selline nunnu lumememme pildiga käte desinfitseerimisvahend on alati kasulik kingitus. See sobib väga hästi näiteks kolleegile kingituseks. Isegi kui olete kokku leppinud, et omavahel kingitusi ei tee – ta kindlasti rõõmustab.

Kingitus

You may also like

Leave a Comment