Home Ilu-uudised Tippjuuksur Helen Heinroos: Milliseid elegantseid soenguid aastalõpul endale teha?

Tippjuuksur Helen Heinroos: Milliseid elegantseid soenguid aastalõpul endale teha?

December 8, 2016

Auhinnatud tippjuuksur Helen Heinroos võttis meid vastu Kalarannas asuvas salongis ning jagas meiega lahkesti nippe ja soovitusi, mis aitavad igaühel koduste vahenditega glamuurseid soenguid seada nüüd kui pidude hooaeg on täies hoos. Modelliks valisime ei kellegi muu kui kauni Marie Vaigla.

Kelmikalt lohakad lokid

Keerates lokke, tuleb kuumakaitse peale panna ja ots sirgeks jätta. Helen kasutab Goldwelli tooteid, mis annavad ülihea hoidvuse. Lokke võib nii ühte kui teistpidi keerata, siis ei jää soengusse liigset korrektsust. Lapiktangid jätavad ebaühtlasema mulje lokkidesse, mis juure tõstmisel annavad kohevust. Kuumakaitse on väga oluline osta kvaliteetne, sest muidu jäävad juuksed raskeks ja ei aita kaasa loki püsimisele. Pealt poolt tulevad lokid pigem ainult allapoole, st juuste otstesse, sest muidu ei jää soengusse kohevust. Tuka tõstmiseks saab keerata salku kord ühele kord teisele poole, et lisada voluumi.

Lõpptulemuseks undone look

Volüümi lisamiseks tõsta kätega juuksejuuri selja poolt. Mida sasisemat tahad, seda rohkem võid pea alla lasta ja kätega sasida. Soengut iseloomustab undone look, et vältida liigset korralikkust. Lõppviimistluseks lisa lakki ja niiskuskaitset.

Haldjalikult ülesseatud juuksed

Selle soengu puhul tasub meeles pidada, et elastikkummi on mugavam soengutes kasutada. Nippe jagab Jaanika Eigo. Jaga juuksed kolme ossa ja siis keera salgud omavahel patsidesse.

Juuksesalgud sättida juuksekummide kohale, et sellega peita ära patsikummid. Taotluslikult on jäetud hooletult elegantne look, mis sobib ideaalselt ka pidulikumal puhul.

Juuksegeeli ja glitreid kokku segades saame efektse viimistlusmaterjali. Pintsli otsaga saame kaunistuseks selle detaili peale kanda.

Pidulik krunn viisakamate ürituste jaoks

Sea kõige pealt juuksed hobusesabasse. Juuksekummi asemel saad ka tavalised juukseklambrid kinnitada väikeste kummide otstesse, et seeläbi saavutada loomulikum tulemus juuste hoidmisel. Alumised otsad tupeeri.
Juukseotstele lase kuivshampooni tupeerimise järgselt ja silumiseks, et juus oleks töödeldavam. Kinnita juuksed krunni alt. Kammi seljaga saab lakki lastes siluda veel viimased lahtised juuksed pea laelt, et lõpptulemus jääks hoolitsetum. Kui oled juuksed krunni sättinud, kinnita lõppviimistluseks krunni kohalt meelepärase juuksekaunistusega. Meie kasutasime Piret Kartuse kollektsioonist valgete pärlitega juukseehet.

Veel ideid – kasuta aksessuaare, et lihtsad soengud muuta efektseteks

Sasisema hobusesaba puhul kasutasime Stella Soomlaisi nahkpaela, mis annab glamuursema lõppviimistluse. Samuti võib seda kasutada peapaelana, mille alt lokid valla päästa ja lõppmulje jääb igati armas. Goldwelli tooted, mida kasutasime soengute tegemiseks, on igati kvaliteetsed, mis on just püsivaks lõpptulemuseks vajalik ja muudavad juuksed kergest töödeldavaks.

Aitäh Helen ja Jaanika, et meid vastu võtsite!

Fotod: Sander Antoniak

You may also like

1 comment

Video: kuidas juuksed soengusse seada - Coollook December 15, 2016 at 10:47 am

[…] Kuidas aga samm-sammult neid soenguid kodus ise järele teha, loe siit, meie eelmisest postitusest. […]

Reply

Leave a Comment