Home Ilu-uudised Meeleolukas üllatussünnipäev külalistele. Tehkem asju teistmoodi!

Meeleolukas üllatussünnipäev külalistele. Tehkem asju teistmoodi!

September 10, 2018

Augustis leidis aset üllatussünnipäev, kus justkui külalised olid sünnipäevalapsed. Nimelt üllatas jumestuskunstnik ja Royal Beauty Club omanik Kätlin Rohilaid-Aljaste oma sünnipäevapeol hoopis ise külalisi.  Pidu sisaldas meigikoolitust, mille läbimisel anti kätte ka vastav sertifikaat.  Lisaks said külalised trendika jumestuse ning koduteele kaasa kingitusi nii toodete kui ka fotomeenutuse näol. Küsisime Kätlini käest kuidas selline teistmoodi sünnipäeva pidamise idee sündis.

„Olen aastaid läbi viinud meigikoolitusi ning naised, kes on osalenud, on väga rahule jäänud, minnes koju uute teadmistega headest meiginippidest.  Kuna olen väga palju erinevaid koolitusi teinud siis see aasta tärgatas, et oma kõige paremaid sõbrannasid ja lähedasemaid inimesi, ma polegi veel koolitanud! Nad on kaunid naised, kes mõne oskusega muudaksid ennast veelgi säravamaks. Sellest sündiski idee, et oma sünnipäeval teen kingi hoopis sõbrannadele. Neid ootas meigikoolitus ja kingituseks ka meigitoode, mis kõige enam koolituselt meeldis“: kõneles Kätlin Rohilaid-Aljaste idee sünnist.

Koolituse käigus õpiti valima jumestuskreemide seast sobivaimat, et nahk muutuks värskemaks ja säravamaks. Samuti sai juhatust lauvärvide valimise, kulmude modellerimise ja loomulikult hetkel kõige moodsama trendi osas, milleks on viimase lihvi andmine särapuudriga. Üllatusena oli kohale kutsutud ka fotograaf kelleks oli Karina Vaus. Kõik meeleolukad momendid said jäädvustatud ning külalised said omale mälestuseks ka kauni portreefoto.

Õhtu oli täis nalja, rõõmu ja ilu.  Stiili- või teemaga sünnipäevad on jätkuvalt trendikad ning nende seas  ka hariva meigikoolituse lisaga peod. Nii saab ühendada uute oskuste omandamise ja mõnusas õhkonnas, meeldivate kaaslastega sünnipäeva toosti kõlamine.

Royal Beauty Club korraldab meigikoolitusi, üritusi ja esindab Baltikumis Parisax Professional, Royal Effem, Organic Elements, Kubo Beauty, Lalla Lallabee  ja Eestis Ingrid dekoratiivkosmeetikat.

Brände müükase Delice kauplustes, Haapsalu ja Saaremaa Kaubamajas, Harju TÜ kauplustes, Co-Marketites ja Haapsalu Konsumis.

Royal Beauty Clubile kuulub “Ilukiirabi” ja “Ilupatrull”, mis osalevad väliüritustel.

You may also like

Leave a Comment