Home Moenipid Moekuninganna Amal

Moekuninganna Amal

September 6, 2016

Kuldgloobusel nimetati George Clooney (53) abikaasat, tippadvokaat Amal Clooneyt (37), tänapäeva Audrey Hepburniks ehk Hollywoodi glamuuri võrdkujuks. Amali stiil on sama muljetavaldav kui tema karjäärgi, rääkimata “trofee-abikaasast”, kes enne temaga kohtumist eelistas elada maailma ihaldatuima poissmehe elu.

Välismaa moepressi huvi endise nimega Amal Almuddini maitse vastu algas kingapaarist. Hõrgud kontsakingad olid silmatorkavalt ilusad, aga lähemal silmitsemisel osutusid need sõna otseses mõttes imelikuks – üks oli roosa ja teine lillakas. Sel ajal oli inimõigustele spetsialiseerunud Amal jõudnud kuulsusesäras olla vaid paar nädalat ja juba jätkus tal söakust rikkuda moe põhireegleid! Huvi tema isiku vastu üha kasvas, positiivsed ootamatused ja lõbusad üllatused on ju stiiliekspertidele maiuspalaks. Amal Clooney erineb teistest stiiliikoonidest ühe olulise detaili poolest: tal on vapustav CV. Naine kannab kuulsate moeloojate loomingut, kaasa arvatud Dior, Oscar de la Renta, Stella McCartney, kuid sama kenasti kannab Amal ka soodsama hinnaga kvaliteetmoebrände.

Amali stiil on sama muljet avaldav kui tema karjäärgi. Amal kannab meelsasti flirtivaid kleite, viigipükse, pükskostüüme ja värvilisi kingi, tema stiilsus ei jää kuidagi alla Kate Middletoni omale. Proua Clooney on hea näide eduka karjäärinaise esmaklassilisest maitsest.

1. Käekott Calvin Klein

2. Kleit Tommy Hilfiger

3. Pintsak Brooks Brothers

4. Platvormkingad Tommy Hilfiger

 

Allikas: Denim Dream

You may also like

Leave a Comment