Home Moenipid Meestemoele mõeldes, järg 2

Meestemoele mõeldes, järg 2

December 20, 2016

Vana aasta ärasaatmisele mõeldes on hea üle vaadata veel mõned stiilipärlid, millest mehed saavad inspiratsiooni ammutada.

Vasakult paremale: BurberryAmiBalmain

Säravad litrid

Kui tegemist pole just loomeinimesega, tasub litritega hoogu pidada. Hoolimata sellest, et kätte on jõudnud pidude hooaeg, ei ole kindlasti litrid mitte igaühe jaoks. Lavalaudadel võib selline väljanägemine tunduda glamuurne, ent küllap leiab iga enesekindel mees oma stiili väljendamiseks enesekindlust maskuliinsemal moel, kui seda on sära ja glitter.

Vasakult paremale: BurberryDior HommeMaison Margiela

Stiilsed detailid

Siin on midagi sellist, mida võiks vabalt ette kujutada Jude Law seljas, seega miks mitte ise olla inspiratsiooniks teistele ja tuua oma garderoobi õhem mantel stiilsete puukinnitustega. Selleks ei pea olema hipster, et olla stiilne!

Vasakult paremale:  LanvinGucci, Valentino

Hipid on tagasi

70ndate muretu stiil sobib mehepoegadele, kes ei võta elu ega iseennast liiga tõsiselt. Altlaienevad varukad lisavad žestidesse hoogsust ja boheemlaslikku väljanägemist täiendavad esoteerilised mustrid, mis inspireeritud kõigest meelevälisest.

Vasakult paremale:  AmiRaf SimonsRaf Simons

Talvised joped

Külmal hooajal pole midagi tähtsamat, kui praktiline riietus ning hea on teada, et puhvis joped kuuluvad endiselt stiilse mehe garderoobi. Kaubanduses on suur ja lai valik erinevaid jopesid – mida kohevam ja soojem, seda parem. Sobib ka igati ideaalseks jõulukingiks kingikotti uus jope pista.

Vasakult paremale: Raf SimonsAlexander McQueenSacai

Karismaatiline punane

Karismaatilistel meestel on üks hästihoitud saladus, mis muudab nende välimuse mõjusaks – punane värv riietuses. Punast värvi on läbi aegade peetud veetlevaks ning jõuliseks. Oht on sellega liialdamine, ent maitsekalt oma garderoobi paar punast lemmikeset lisada muudab kandja kindlasti julgemaks.

 

Pildid: Vogue France

You may also like

Leave a Comment