Home Soovitused Üks tumba võib täiesti muuta su elu(tuba)!

Üks tumba võib täiesti muuta su elu(tuba)!

September 28, 2018

Kui kodus remont tehtud ning tunne, et kõik asjad on olemas, siis tegelikult paar tumbat mahub igasse elamisse kindlasti juurde. Tumba on ju nii väike ja nunnu tegelane, et selle poodi jätmine tundub lausa patt. Mida võib siis meile anda juurde üks väike ja tubli tumba? Uurisime välja erinevaid võimalusi, kuidas tumbat saaks kasutada.

Tumba aitab paremini lõõgastuda

Tumbast on kasu mitut moodi. Kõigepealt see näeb väga lahe välja ning aitab kodus täita sisekujunduslikke tühimikke ning täiendada olemasolevaid mööbliesemeid. Kui teil on juba näiteks halli tooni diivan või tugitool, siis sellised tublid ning praktilised tumbad panevad ka teie mööbli rohkem särama. Alati on mõnus istuda diivanil, kui saab asetada oma väsinud jalad maapinnast natukene üles. Väike tumba pakub täpselt sellist lahendust. Olles üksi või kaaslasega kodus, on väga hea just sellisel viisil lõõgastuda ja mõnusalt raamatut lugeda.

Tumba külalistele

Oletame, et teil tulevad külalised külla ning olete otsustanud korraldada lauamänguõhtu. Kööki laua taha kõik ära ei mahu, söögilaua jaoks kodus ruumi pole ning elutoas oleks osadel ebamugav maas istuda. Appi tulebki tumba. See sama, mis ennist aitas teil kodus jalgu puhata. Nüüd saate tumbad külalistele istumiseks pakkuda ning näiteks diivanilaua taga põnevat lauamängu hakata mängima. Kui külalised lahkunud, siis võite lauamängud mugavalt tumba sisse mahutada.

Kuidas luua õdus väike nurgake?

Kui tumbad on kodus olemas, siis nendega saab veel palju põnevat ja praktilist ette võtta. Tumbade juurde võib soetada veel näiteks pleedi ning padjad. Tumbad pakuvad istudes tuge ning pleedid ja padjad teevad kogu olemise veel mugavamaks. Lisaks võib alati need samad padjad ja pleedid tumba sisse hoiule panna, juhuks kui hakkab jahe või et lihtsalt ruumi juurde saada, kui külalised tulevad. Patjade ja pleedidega tekib elutuppa juurde mõnus väike nurgake, kus raamatut lugeda või niisama lõõgastuda.

Meie kodus olnud kaks tumbat on mõlemad pärit Koduekstrast. Sama lugu on ka pleedi ja patjadega. Meile endale meeldisid tegelikult mõlemad tumbad. Ümmargune oli meie arust natuke lahedama disainiga, kuid kandiline tumba oli kindlasti palju praktilisem, sest sinna mahtus kõvasti rohkem asju sisse. Alati võib ju enda koju valida mõlemad tumbad. Üks endale ja teine kaaslase jaoks. Mida rohkem tumbasid, seda uhkem.

You may also like

Leave a Comment