Home Hooaja outfit Minu “Must have” ilu- ja moelemmikud! Marilin Sikkal- moekunstnik, Mari rõivabrändi looja

Minu “Must have” ilu- ja moelemmikud! Marilin Sikkal- moekunstnik, Mari rõivabrändi looja

September 25, 2018

Pöördume erinevate loominguliste, kaunite ning stiilsete naiste poole, et teada saada, mis on nende hetke must have ilu- ja moelemmikuteks, millest nad ei loobuks. Esimesena saime piiluda ettevõtliku moedisaineri, Mari rõivabrändi looja, Marilin Sikkali riidekappi ja buduaari.

Milline riietumisstiil on sulle kõige südamelähedasem?
Lemmik on kleit. Riietun alati mugavalt ning mugavamat asja kui kleit – ei ole. Supsti üks asi selga ja valmis. Mugavuse tarbeks olen loonud ise palju erinevaid mudeleid – rätikleite, särkkleite, dresskleite, hõlmikuid. Materjalidest eelistan naturaalseid – puuvill, siid, lina, vill ning klassikalist look’i. Meeldib just eriti klassikaline stiil, mis püsib ajas ja on väikese kiiksuga.

Millised kaubamärgid või moedisainerid?
Põhiliselt kannan Mari Design rõivaid aga meeldib väga ka klassikaliste pika ajalooga brändide stiil, mis on lihtne ja šikk. Pigem vähem kui rohkem. Värvidest must-valge-beež-hall-tumesinine-punane. Väga palju rohkem minu põhigarderoobist ei leia.

(Toimetus: Värve jätkub ;-D)

Sinu kolm lemmikut riietuses või aksessuaarides.
Hetkel naudin nii oma pehmeid dresskleite kui uut teksakollektsiooni. Aga pikkadest hõljuvatest šifoonsiidikaunitaridest ei saa ka mooda. Aksessuaaridest kindlasti mõni crossbody-kott ja valged tennised või terava ninaga baleriinad ning klassikalised pärlikõrvarõngad. Ja päikeseprille on mul ka terve virn – ikka kvaliteetsed, isikupärased ja silmade kaitseks.

 

Kas järgid hooaja kõrgmoe suundi?
Ausalt tunnstades, et ei järgi. Kannan oma stiili, mis kujunes mul välja juba väga varakult. Samet, siid, pintsak, sinna alla siis seelik või kleit. Kvaliteet on märksõna.

Sinu inspiratsiooniallikas?
Inspiratsiooni toob mulle elu ise. Uued suunad elustiili ja töö ühendamisel. Uued vajadused. Ja siis neile vajadustele lahenduste leidmine. See on põnev.

Mari Design looming modelli poolt kantavalt

Kolm must have ilutoodet?
Armastan igasuguseid kehaõlisid. Ka näokreem peab olema mõnusalt õlijas, paks, mis käte vahel soojenedes oliseks muutub – soovitavalt aroomiteraapilise lisandiga. Olemise värskendamiseks pihustatav näovesi. Ja muidugi joogivesi!

Lõpetuseks vastas meile Marilin, milline on tema arvates naiselik naine:
Naiselikul naisel on sisemine sära – ta on teadlikult tasakaalus!

You may also like

Leave a Comment